“Sabres” ĢM: Puišiem acīs nav dzirksts, nav vēlmes cīnīties par uzvaru vienmēr un visur

06/03/2021 12:28

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo „Sabres” ģenerālmenedžeris Kevins Ādamss asi kritizējis komandas sniegumu tekošajā sezonā. “Sabres” ar 15 punktiem 21 spēlē ieņem pēdējo vietu Austrumu divīzijā, savukārt pats Girgensons pirmssezonas treniņspēlē guva savainojumu un sezonu ir spiests izlaist.

“Būšu absolūti godīgs – es neesmu apmierināts,” atklāja Ādamss. „Es uzskatu, ka mūsu pašreizējā situācija vienkārši nav pieņemama.”

„Manuprāt, mēs piekāpjamies konkurentiem vēlmē cīnīties visa laukuma platumā. Dažreiz mums tas izdodas, taču mūsu puišiem pastāvīgi nav acīs šīs dzirksts, nav pastāvīgas vēlmes cīnīties vienmēr un visur, cīnīties par uzvaru visa mača garumā.”

„Ja godīgi, es domāju, ka statistika to arī apstiprinā,” viedokli pauda „Sabres” ģenerālmenedžeris. „Mēs ļaujam pretiniekiem veidot pārāk daudz vārtu gūšanas momentu mūsu vārtu priekšā. Tas nozīmē, ka mēs nedarbojamies labi savā zonā. Arī paši uzbrukumā mēs veidojam maz vārtu gūšanas iespēju. Tātad mēs neesam gatavi iet vārtu priekšā un tur cīnīties. Runa ir par raksturu, par cīņassparu. Mums tas jāuzlabo.”

„Mums jādomā par to, ko varam mainīt. Un mainīt varam attieksmi pret darbu,” optimistismu pauda Ādamss. „Katrā treniņā, katrā mačā ir smagi jāstrādā. Tas ir viss. Tam mums jākoncentrējas. Tad parādīsies pārliecība savos spēkos. Jā, ir traumas, ir koronavīrusa pandēmija, taču es nemeklēšu attaisnojumu.”

Jau ziņots, ka Girgensons pirmssezonas treniņspēlē guva savainojumu un priekšlaicīgi atstāja ledus laukumu, kreiso kāju nespējot pielikt pie ledus. Viņš ir pārcietis kājas augšstilba muskuļa operāciju, bet viņa atgriešanās laukumā nav paredzēta ātrāk par sešiem mēnešiem. Savainojuma dēļ Girgensonam ies secen regulārais čempionāts un, visticamāk, nāksies izlaist visu sezonu.

Aizvadītajā sezonā 27 gadus vecais hokejists laukumā gāja 69 mačos, kuros viņš iemeta 12 ripas un atdeva septiņas piespēles. Viņa pārstāvētā “Sabres” neiekļuva starp tām 24 komandām, kurām tika dota iespēja turpināt sezonu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…