“Sabres” īpašnieks: Nekad neņemu pie sirds komandas rezultātus

Terijs Pegula, sportazinas.com
"Sabres" īpašnieks Terijs Pegula.
Foto: The Business Journal

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas () kluba Bufalo “Sabres” īpašnieks Terijs Pegula intervijā ar medijiem pastāstīja par komandas vadīšanu, ka arī iezīmēja plānus nākamajai sezonai.

“Vienīgais, par ko es tagad domāju – ir pienācis laiks uzvarēt, un tas ir iemesls, kāpēc mēs visi esam šeit. Mums ir Ralfs (Krīgers), daži jaunie spēlētāji un līderi, Džeks (Aikels). Tagad to visu jāsaliek kopā,” izmaiņas komandā komentēja Pegula.

Uzņēmējs iegādājas “Sabres” 2011. gadā. Viņš publiski apsolīja atvest Stenlija kausu uz Bufalo. Ar komandas rezultātiem amerikānis nevar lepoties, taču Pegula joprojām ir pozitīvs. “Es uzskatu, ka ja tu domā negatīvi, tad tavs ceļš beigsies ļoti ātri. Ir jādomā pozitīvi. Nekad neņemu pie sirds komandas sliktus rezultātus,” savu recepti atklāja uzņēmējs.

68 gadus vecais amerikānis atzinīgi novērtēja Krīgera personību: “Bija ļoti interesanta sajūta, kad Ralfs ienāca istabā. Uzreiz sapratu, ka viņš atšķiras no citiem treneriem. Mēs runājām, un es negribēju nekur aiziet. Pēc sarunas man palika daudz pierakstu pēc sarunas, un vienā brīdī es vairs neko nerakstīju. Ralfs ir citātu mašīna.”

Pegula novērtēja arī Krīgera lēmumu ierasties Bufalo un pavadīt laiku, runājot ar faniem pilsētas baros NHL “play-off” laikā. “Tas ir ģeniāli. Viņam ir ļoti nestandarta domāšana.”

Sarunas turpinājumā amerikānis atgādināja, ka komandu gaida izmaiņas. “Mūsu spēlētāji vēlās sākt uzvarēt. Viņiem nepatīk tas, kas notika pēdējo sezonu laikā, tāpēc es aicināju viņus sadarboties ar treneri un menedžmentu, lai situācija mainītos.”

Pegula atcerējās arī laikus, kad viņš pirmo reizi ieradās pilsētā. “Cilvēki visur runāja aptuveni “Ak mēs nabadziņi”. Tajā bridi nevarēju saprast, par ko viņi runā? Ir taču jālepojas ar savu pilsētu. Astoņu gadu laikā pamanīju, ka situācija mainās, un šādas sarunas vairs nav dzirdamas.”

Aizvadītajā sezonā “Sabres” finišēja 13. vietā Austrumu konferencē, izcīnot 33 uzvaras 82 spēlēs. Girgensons izcēlies ar 18 (5+13) punktiem 72 spēlēs. Šovasar latvietim noslēdzās līgums ar komandu, un uzbrucējs kļuva par ierobežoti brīvo aģentu. Šobrīd ir zināms, ka “Sabres” oficiāli izteikusi kvalifikācijas līguma piedāvājumu latviešu hokejistam.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par