“Sabres” izlaiž trīs vārtu pārsvaru, tomēr mača izskaņā pieveic “Islanders”

09/02/2018 09:43

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītas deviņas spēles. Latvieša Zemgusa Girgensona Bufalo “Sabres” izlaida 3:0 pārsvaru, bet tomēr ar 4:3 pieveica Ņujorkas “Islanders”.

Pirmajā periodā “Sabres” rindās ar vārtiem izcēlās Džeiks Eikels un Evans Rodrigess, bet otrajā trešdaļā vēl vienus vārtus pievienoja Reiens O Railijs. Taču tad sākās “Islanders” atspēlēšanās – vispirms vārtus otrajā trešdaļā guva Džons Tavaress, bet pēdējā periodā ar vārtiem izcēlās Ross Džonstons un Anderss Lī. Tomēr četras minūtes līdz mača beigām “Sabres” uzvaru “izvilka” Sems Reinharts.

Ar šo uzvaru “Sabres” pārtrauca četru spēļu zaudējumu sēriju.

Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ceturtdienas spēļu rezultāti:

Bufalo “Sabres” – Ņujorkas “Islanders” 4:3 (2:0, 1:1, 1:2);

Ņūdžersijas “Devils” – Kalgari “Flames” 2:3 (0:0, 1:3, 1:0);

Filadelfijas “Flyers” – Monreālas “Canadiens” 5:3 (0:0, 2:2, 3:1);

Otavas “Senators” – Nešvilas “Predators” 4:3 (1:2, 2:0, 0:1, 1:0) – pagarinājumā;

Tampabejas “Lightning” – Vankūveras “Canucks” 5:2 (1:0, 3:0, 1:2);

Minesotas “Wild” – Arizonas “Coyotes” 3:4 (1:0, 2:1, 0:2, 0:1) – pagarinājumā;

Sentluisas “Blues” – Kolorādo “Avalanche” 6:1 (1:0, 4:1, 1:0);

Čikāgas “Blackhawks” – Dalasas “Stars” 2:4 (1:0, 1:3, 0:1);

Sanhosē “Sharks” – Vegasas “Golden Knights” 3:5 (1:1, 1:1, 1:3).