“Sabres” kapteinis: Kluba vadība starpsezonā ir paveikusi lielisku darbu

Džeks Aikels
Džeks Aikels | Foto: Nathan Denette/The Canadian Press

Nacionālās hokeja līgas () kluba Bufalo “Sabres” kapteinis teicis atzinīgus vārdus organizācijai par paveikto darbu starpsezonā.

“Esam ļoti apmierināti,” līgas mājaslapā citēts Aikels. “Kluba vadība starpsezonā ir paveikusi lielisku darbu. Tagad mums vairāk par visu gribas sākt jauno sezonu. Viss ir labi. Veiktie soļi starpsezonā ir iepriecinājuši mani un arī pārējos komandas biedrus.”

Bufalo vienība pirms jaunās sezonas sastāvu papildinājuši ar tādiem hokejistiem kā Teilors Hols, Ēriks Stāls, Kodijs Īkins, Mihaels Frolīks un citi meistarīgi spēlētāji. Tāpat šajā starpsezonā tika parakstīts jauns līgums uz trim sezonām ar latvieti Zemgu Girgensonu.

“Šie hokejisti mums ne tikai pastiprinās komandu, bet arī ļoti labi ietekmēs gaisotni ģērbtuvē. Mums ir jauna komanda, tāpēc gribam iemācīties uzvarēt un saprast, kā to izdarīt. Pieredzējušie spēlētāji mums var palīdzēt tikt galā ar visām šīm problēmām,” atzīst “Sabres” kapteinis.

23 gadus vecais Aikels ar otro numuru tika nodraftēts 2015. gadā, bet kopš tā brīža viņš bijis vadošais komandas spēlētājs. Aikels vēl nevienā sezonā NHL nav guvis mazāk par 56 punktiem, bet 2018./19. gada sezona bija viņa rezultatīvākā, jo 77 cīņās izdevās iekrāt 82 (28+54) punktus.

Aikels kopš 2018./19. gada sezonas ir “Sabres” kapteinis, bet šosezon viņš izcēlies ar 78 (36+42) punktiem 68 cīņās. Hokejistam līgums ar Bufalo vienību ir līdz 2025./26. gada sezonai.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par