“Sabres” līderis izmisumā: Man ir apnicis zaudēt! Pēdējie pieci gadi bijuši smagi…

Džeks Aikels, sportazinas.com
Džeks Aikels | Foto: Timothy T Ludwig/Getty Images/AFP

Nacionālās hokeja līgas () komandas Bufalo “Sabres” zvaigzne ir zināmā izmisumā, jo viņa pārstāvētā komanda jau ilgus gadus nespēj iekļūt izslēgšanas turnīrā.

23 gadus vecais Aikels ar otro numuru tika nodraftēts 2015. gadā, bet kopš tā brīža viņš bijis vadošais komandas spēlētājs. Aikels vēl nevienā sezonā NHL nav guvis mazāk par 56 punktiem, bet 2018./19. gada sezona bija viņa rezultatīvākā, jo 77 cīņās izdevās iekrāt 82 (28+54) punktus.

Bufalo komanda ir dibināta 1970. gadā un šobrīd tā piedzīvo visgrūtākos laikus. “Sabres” jau kopš 2011./12. gada sezonas nav spējusi sasniegt izslēgšanas turnīru, Stenlija kausa izcīņā nepiedaloties jau deviņus gadus pēc kārtas. Tas ir kluba antirekords, jo iepriekš garākā bez izslēgšanas spēļu sērija bija trīs sezonas pēc kārtas (2001.-2004.)

“Klausieties, man ir apnicis zaudēt!” medijam “The Athletic” sacīja Aikels. “Pēdējie pieci gadi bijuši smagi. Esmu cīnītājs un vēlos uzvarēt ik reizi, kad dodos laukumā. Vēlos triumfēt Stenlija kausa izcīņā katrā sezonā!”

Aikels kopš 2018./19. gada sezonas ir “Sabres” kapteinis, bet šosezon viņš izcēlies ar 78 (36+42) punktiem 68 cīņās. Hokejistam līgums ar Bufalo vienību ir līdz 2025./26. gada sezonai.

“Jau esmu sācis gatavoties nākamajai sezonai,” atklāja Aikels. “Jau trenējos uz ledus un cenšos kļūt vēl labāks. Esam spēruši soļus, bet neatrodamies tur, kur mēs vēlētos, tādēļ varētu teikt, ka šie soļi nav bijuši pareizajā virzienā. Tas ir smagākais šajā stāstā, kas ir jāsagremo. Ja neizdari pietiekami daudz sezonā, tu neej uz priekšu!”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par