“Sabres” otrs dārgākais spēlētājs pauž gatavību pievienoties NHL debitantei “Kraken”

14/07/2021 20:35

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo “Sabres” uzbrucējs Džefs Skiners atteicies no līgumā ierakstītā punkta par aizliegumu iekļaut viņu neaizsargāto hokejistu sarakstā bez paša hokejista piekrišanas, ziņo žurnālists Džons Vols. Tas nozīmē, ka viņš būs pieejams paplašināšanās draftā.

Iepriekš ziņots, ka 21. jūlijā notiks paplašināšanās drafts, ar kura palīdzību sastāvu vāks līgas debitante Sietlas “Kraken”. Līdz 17. jūlijam katrai NHL vienībai jāizveido aizsargāto hokejistu saraksts, tajā pēc savas izvēles iekļaujot vienu vārtsargu, trīs aizsargus un septiņus uzbrucējus, vai arī vienu vārtsargu un astoņus laukuma spēlētājus. “Kraken” no neaizsargātiem hokejistiem jāizvēlas vismaz trīs vārtsargi, deviņi aizsargi un 14 uzbrucēji.

Sietlas komandai būs pieejams arī Skiners. Uzbrucēja līguma bija punkti ar aizliegumu ne tikai aizmainīt, bet arī nosūtīt uz fārmklubu un iekļaut neaizsargāto hokejistu sarakstā bez Skinera piekrišanas. Tagad punkts par paplašināšanās draftu vairs nav spēkā un Skiners varētu papildināt Sietlas komandas rindas, tiesa, ņemot vērā viņa līgumu, “Kraken” diez vai izvēlēsies šo hokejistu.

Skiners ir “Sabres” pēdējo gadu skaļākā neveiksme. Proti, pirms divām sezonām viņš parakstīja astoņu gadu līgumu par 72 miljoniem dolāru, kas viņu padara par Bufalo otro apmaksātāko hokejistu. Uzbrucēja statistika gan neatbilst atalgojumam – 2019./2020. gada sezonā tie bija 23 (14+9) punkti 59 mačos, bet aizvadītajā sezonā – 14 (7+7) punkti 53 cīņās.

Uzbrucēja karjeras labākais rādītājs ir 63 punkti, viņam to izdevies sasniegt trīs reizes.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…