“Sabres” paraksta konkurentu Girgensonam un divus vārtsargus

03/07/2017 09:43

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bufalo “Sabres”, ko pārstāv arī Latvijas izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons, parakstījusi vienošanās ar sešiem jauniem spēlētajiem.

Komanda parakstījusi vienošanos ar vārtsargu Čedu Džonsonu, kurš Bufalo krāsas jau aizstāvējis 2015./2016.gada sezonā. 31 gadu vecais amerikānis ar “Sabres” parakstījis līgumu uz vienu sezonu par 2,2 miljoniem dolāru.

No Edmontonas “Oilers” pārnācis pieredzējušais uzbrucējs Benuā Puljets, kurš noslēdzis vienošanos ar komandu uz vienu sezonu par 1,1 miljonu dolāru. Aizvadītajā sezonā 31 gadu vecais uzbrucējs guva tikai astoņus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, kas bija viņa visu laiku sliktākā sezona.

No Ņūdžersijas “Devils” komandai pievienojies zviedru centra uzbrucējs Jakobs Jusefsons, kurš visu savu NHL karjeru aizvadījies “velnu” rindās. Aizvadītā sezonā Jusefsonam nebija izdevusies un traumu dēļ viņš laukumā devās tikai 38 reizes. 26 gadus vecais zviedrs “Devils” rindās pavadījis astoņas sezonas, 276 NHL mačā atzīmējoties ar 18 vārtu guvumiem un 42 rezultatīvām piespēlēm. 2009. gada drafta 20.numuram “Devils” neizteica kvalifikācijas līguma piedāvājumu. Jusefsons plānots kā sastāva dziļuma spēlētājs, kas varētu sastādīt konkurenci centra uzbrucējiem.

Ar Jusefsonu parakstīts viena gada vienvirziena līgums par 700 000 dolāriem.

Ar domu par sastāva dziļumu un spēlēšanu “Sabres” fārmklubā parakstīts uzbrucējs 31 gadu vecais malējais uzbrucējs Kevins Porters (NHL – 249 spēles). Tāpat divvirziennu līgumu ar “Sabres” parakstījis 24 gadus vecais uzbrucējs Sets Grififs (NHL – 58) un 25 gadus vecais malējais uzbrucējs Kails Kriskoulo (NHL – 0)

“Sabres” parakstīja divu gadu līgumu ar 27 gadus veco aizsargu Metu Tenisonu, kurš aizvadītajā sezonā 45 spēles aizvadīja Karolinas “Hurricanes” rindās. Līguma pirmais gads Tenisonam būs ar divvirzienu opciju, savukārt otrais gads vienvirziena par 1,2 miljoniem dolāru.

Tāpat “Sabres” parakstījusi divvirzienu līgumu ar bijušo Kristera Gudļevska konkurentu par vietu vārtos Sirakrūzas “Crunch” vārtos – Adamu Vilkoksu. Ar 24 gadus veco kanādieti klubs reķinās kā AHL komandas Ročesteras “Americnas” vārtsargu.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…