“Sabres” pēc trīs panākumiem sezonas sākumā piedzīvo otro neveiksmi pēc kārtas (VIDEO)

24/10/2021 08:18
Zemgus Girgensons

Aizvadītajā naktī latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” papildlaikā ar 1:2 zaudēja Ņūdžersijas “Devils”.

Jau ceturtajā minūtē Bufalo spēlētājs Dilans Kozenss vairākumā atklāja rezultātu. Trešajā trešdaļā Niko Hiširs panāca izlīdzinājumu, bet papildlaikā uzvaru “Devils” vienībai atnesa Pāvels Zaha. Mača laikā Ņūdžersijas komanda izdarīja 39 metienus, kamēr “Sabres” tikai 25.

Girgensons viņam atvēlētajās 16 minūtēs un 12 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un uzvarēja 42% no iemetieniem, maču noslēdzot ar neitrālu lietderību. Šosezon Latvijas izlases hokejists piecās spēlēs sakrājis četrus (2+2) punktus un pozitīvu lietderību +2.

“Sabres” piecos mačos tikusi pie trīs panākumiem. Nākamo spēli komanda aizvadīs naktī uz 26. oktobri, kad plkst. 2:00 pēc Latvijas laika savā laukumā uzņems Stenlija kausa čempioni Tampabejas “Lightning”.