“Sabres” sezonu noslēgs pēdējā vietā, Čikāga izskaņā sarūgtina “Blues” (VIDEO)

05/04/2018 09:46
Bufalo

Nespēlējot traumētajam latviešu uzbrucējam Zemgum Girgensonam, zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā trešdien piedzīvoja Bufalo “Sabres”, kas savā laukumā ar 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) piekāpās vienai no līgas vājākajām komandām Otavas “Senators”.

Pēc šī zaudējuma kļuvis skaidrs, ka “Sabres” šo sezonu noslēgs kā NHL vājākā vienība.

Lai arī mača rezultātu jau 30. sekundē atklāja “Sabres” hokejists Raiens O’Railijs, turpinājums mājiniekiem bija neveiksmīgs, jo tika ielaisti trīs vārti pēc kārtas. Vispirms pirmajā periodā pēc Maksa Makormika un Meta Dušeina precīzajiem metieniem “Senators” pārņēma vadību, bet 24. minūtē Raiens Dzingels panāca jau 3:1.

Cīņas 37. minūtē Kails Okposo gan rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet cīņas gala rezultātu 39 sekundes līdz beigām uzstādīja Aleksandrs Burouzs.

Jau ziņots, ka Girgensonam traumas dēļ šī NHL sezona ir beigusies, bet līdz tās noslēgumam “Sabres” atlikušas vairs tikai divas spēles.

Latvietis šosezon 71 spēlē izcēlās ar septiņiem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -12.

“Sabres” ar 62 punktiem 80 spēlēs ieņem pēdējo, 16.vietu konferencē.

Līdz sezonas beigām “Sabres” atlikušas divas cīņas – piektdien pret Tampabejas “Lightning” un sestdien pret Floridas “Panthers”.

Stenlija kausa izcīņai “Sabres” nav kvalificējusies jau septīto sezonu pēc kārtas.

Citā spēlē Sentlūisas “Blues” sarežģīja savas izredzes kvalificēties “play-off” izcīņai, piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:1, 0:2) atzīstot Čikāgas “Blackhawks” pārākumu.

Zīmīgi, ka čikāgieši uzvaras vārtus guva vien deviņas sekundas līdz pamatlaika beigām, precīzi metot Dankanam Keitam.

Tikmēr citā mačā Anaheimas “Ducks” ar 3:1 mājās uzveica Minesotas “Wild” vienību. Anaheimai tā bija trešā uzvaras pēc kārtas, kas ļāva apsteigt Losandželosas “Kings” un pacelties uz sesto vietu Rietumu konferencē, kamēr “Wild” aizvien ieņem ceturto pozīciju.

NHL kopvērtējums, 5. aprīlis

Rietumu konference
V. Komandas SP U OT U OT Z Z Vārti Punkti
1. Nashville Predators 80 40 11 11 18 259:206 113
2. Winnipeg Jets 80 41 9 10 20 271:216 110
3. Vegas Golden Knights 80 39 12 7 22 268:217 109
4. Minnesota Wild 80 37 7 10 26 243:224 98
5. San Jose Sharks 80 34 10 10 26 245:221 98
6. Anaheim Ducks 80 33 9 13 25 227:213 97
7. Los Angeles Kings 80 34 10 8 28 232:195 96
8. Colorado Avalanche 80 34 8 9 29 250:231 93
9. St. Louis Blues 80 32 11 6 31 220:216 92
10. Dallas Stars 80 32 9 8 31 228:218 90
11. Calgary Flames 80 27 9 10 34 210:245 82
12. Chicago Blackhawks 80 26 7 10 37 227:248 76