“Sabres” un Aikela diskusija par nepieciešamo operāciju ir tuvu atrisinājumam

02/07/2021 11:29

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” un kluba lielākās zvaigznes Džeka Aikela starpā jau iepriekš bija izveidojies konflikts. Aikels vēlas veikt operāciju, kāda vēl NHL spēlētājam nav veikta, bet klubs atteicies to realizēt. Šobrīd hokejista aģents medijam “AP” pavēstījis, ka diskusija tuvojas atrisinājumam.

Aikels vēlas, lai viņam tiktu veikta mugurkaula starpskriemeļu diska trūces operācija, taču “Sabres” kluba nevēlēšanās to darīt radīja sasprigntu situāciju abu starpā, kas lika Aikelam apsvērt ideju par vienības pamešanu. Šobrīd, kā norāda “AP”, spēlētājs pēc ilgām diskusijām ar Bufalo vienības ģenerālmenedžeri Kevinu Adamsu ir tuvu kopīga lēmuma pieņemšanai, kā tikt galā ar šo situāciju.

Tikmēr Aikela aģents Pīters Fišs neko konkrētāk nav pavēstījis. “Mēs komunicējam ar komandu un dodamies uz atrisinājumu,” medijam paziņojis Fišs. Arī Adamss atteicies situāciju komentēt sīkāk, vien atklājis, ka dienu iepriekš ir veicis ilgas sarunas ar Fišu. Tāpat “Sabres” ģenerālmenedžeris skaidroja, kluba pozīcija attiecībā uz operācijas veikšanu nav mainījusies. “Mūsu nostāja šajā situācijā nav mainījusies,” atzinis Adamss. “Tas viss ir medicīnas speciālistu rokās. Esmu to teicis jau iepriekš un tas arī ir tas, kur šobrīd atrodamies. Tas ir vienīgais, ko varu jums pateikt.”

Aikels traumu guva 7. martā un izkrita uz visu atlikušo sezonu. 21 spēlē Bufalo kapteinis guva divus vārtus un atdeva 16 rezultatīvas piespēles. Adamss gan atklājis, ka Aikels vēl nav pieprasījis aizmainīšanu, taču vairāki Ziemeļamerikas hokeja žurnālisti ir pārliecināti, ka Aikels pēdējo spēli “Sabres” komandā jau varētu būt aizvadījis. Viņa esošais līgums ir aktīvs līdz 2026. gadam.

Uzbrucējs komandā spēlē kopš 2015./2016. gada čempionāta. Sešu sezonu laikā viņš 375 pamatturnīra spēlēs guva 139 vārtus un atdeva 216 piespēles, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -69.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…