“Sabres” un Girgensons cieš kārtējo neveiksmi

17/03/2017 09:07
Zemgus Girgensons - NHL: Bufalo Sabres - Sportazinas.com

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ceturtdien palika bez vārtu guvumiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionātā spēlē un piedzīvoja kārtējo neveiksmi.

“Sabres” viesos ar 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) piekāpās Losandželosas “Kings” komandai, piedzīvojot desmito zaudējumu pēdējās 12 spēlēs.

Uzvarētājiem trešajā periodā pa vieniem vārtiem guva Džeroms Iginla un zviedru debitants Ādrians Kempe, kamēr “Kings” vārtsargs Džonatans Kviks atvairīja visus 26 metienus un tika pie pirmās “sausās” spēles šosezon.

Tikmēr “Sabres” hokejisti vārtus nespēja gūt pirmoreiz kopš 7.novembra, tomēr tā jau ceturto spēli pēc kārtas pret “Kings” izbraukumā zaudēja ar identisku rezultātu 0:2. “Sabres” vienība “Staples Center” arēnā Losandželosā nav spējusi gūt vairāk nekā 260 minūtes.

Girgensons nospēlēja desmit minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem un trim spēka paņēmieniem. Latvietis uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Girgensons 64 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -6, bet pēdējos desmit mačos latvietis ar rezultativitāti nav izcēlies.

Austrumu konferences kopvērtējumā “Sabres” vienība ar 68 punktiem 71 spēlē saglabā 14.pozīciju. Savukārt Atlantijas divīzijā Bufalo komanda ir septītajā vietā, bet no dalības izslēgšanas turnīrā tā 11 cīņas pirms sezonas beigām jau atpaliek par desmit punktiem.

Tikmēr “Kings” ar 75 punktiem 70 spēlēs ir Rietumu konferences devītajā vietā, par četriem punktiem atpaliekot izslēgšanas spēļu zonas.

Arī nākamās divas spēles “Sabres” aizvadīs izbraukumā, mērojoties spēkiem ar Anaheimas “Ducks” un Detroitas “Red Wings”.