“Sabres” uzvar Kanādas galvaspilsētā, Girgensons ievietots savainoto spēlētāju sarakstā (+VIDEO)

15/02/2017 09:40

Otava, 15.febr., LETA. Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien ievietots savainoto spēlētāju sarakstā, bet viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda izcīnīja panākumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) viesos apspēlēja Otavas “Senators”.

Jau pirms šī mača bija zināms, ka Girgensons uz spēli Otavā nav devies un latvietis ķermeņa vidusdaļas traumas dēļ izlaida ceturto spēli pēc kārtas, tomēr tāpat otrdien kļuva zināms, ka uzbrucējs ievietots savainoto spēlētāju sarakstā. Pēc NHL noteikumiem tas nozīmē, ka viņš nespēlēs vēl vismaz septiņas dienas un šajā laikā “Sabres” vienībai ieplānotas trīs spēles.

Otrdienas mačā rezultātu jau pēc 24 sekundēm atklāja “Sabres” hokejists Raiens O’Reilijs, tomēr turpinājumā mājiniekiem izlīdzinājumu panāca Bobijs Raiens, bet otrajā trešdaļā “Senators” vienībai vadību deva pieredzējušais aizsargs Dions Fanefs.

Tomēr trešajā trešdaļā vispirms jau pirmajā minūtē “Sabres” komandai 2:2 panāca Mets Moulsons, bet astotajā minūtē uzvaras vārtus iemeta Džastins Beilijs.

“Sabres” vārtsargs Robins Lēners pret savu bijušo komandu atvairīja 39 metienus. Abas komandas tikās jau piekto reizi šosezon un “Sabres” guva ceturto panākumu.

Girgensons šajā sezonā, aizvadot 52 mačus, izcēlies ar sešiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -2.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Sabres” vienība ar 58 punktiem 57 spēlēs pacēlusies uz 13.pozīciju un ir sestā Atlantijas divīzijā. Savukārt “Senators” vienība guvusi 64 punktus 54 cīņās, kas dod otro vietu konferencē.

Turpinājumā šonedēļ “Sabres” savā laukumā sacentīsies ar Kolorādo “Avalanche”, Sentluisas “Blues” un Čikāgas “Blackhawks” hokejistiem.