“Sabres” vārtsargs pēdējos mačos nav piedalījies ģimenes traģēdijas dēļ

22/01/2021 22:18

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo “Sabres” vārtsargs Līnuss Ulmarks piedalījies pēdejās divās komandas spēlēs ģimenes traģēdijas dēļ.

27 gadus vecias Ulmarks pirmdien pēc komandas rīta treniņa uzzināja, ka viņa tēvs, atrodoties Zviedrijā, ir devies mūžībā. “Visticamāk, tas bija sliktākais pirmsspēles treniņš manā dzīvē,” atzinis hokejists. “Vienmēr, kad šādas lietas ar mani notiek, tad vienmēr tam ir kaut kāda saistība. Tā ir tāda sajūta, ka, vai nu mans tēvs ir slims, vai mājās ir noticis kaut kas slikts. Jau nojautu, ka kaut kas nav kārtībā.”

Vārtsargs atzina, ka pēdējās nedēļas laikā kopš tēvs atradās slimnīcā daudz pārbaudījis telefonu. Arī pēc šī pirmsspēles treniņa viņš iegāja ģērbtuvē un pamanīja, ka viņam ir neatbildēts zvans no mātes.

“Mana nojauta bija patiesa. Viņa vienkārši man gribēja piezvanīt un pateikt, ka tēvs mūs ir pametis. Viņš mūžībā devās mierīgi,” stāstījis Ulmarks. “Mēs vienmēr esam teikuši, ka mums ir divas ģimenes. Viena ir mājās un otra ir komanda.”

Ulmarks savā NHL karjerā pārstāvējis tikai “Sabres” vienību. Viņam 98 regulārā čempionāta spēlēs izdevies atvairīt 91,1% pretinieku metienu, vidēji ielaižot 2,8 ripas. Tāpat zviedrs aizvadījis trīs sausās spēles.

Pieslēgties

Dienas fokusā

05/03/2021 08:12

Bertānam 40% precizitāte no tālās distances, “Wizards” negaidīti apspēlē “Clippers” (VIDEO)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 11 punktus un palīdzēja Vašingtonas “Wizards” izcīnīt uzvaru. “Wizards” mājās ar 119:117 (25:22, 29:39, 33:26, 32:30) uzvarēja Losandželosas “Clippers”….