Sācies KHL Zvaigžņu spēles balsojums

21/11/2017 15:39
Nokopēts
khl, sportazinas

Šonedēļ oficiāli sācies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) 12. Zvaigžņu spēles balsojums. Šogad tā risināsies Kazahstānas galvaspilsētā Astanā laika posmā no 13. līdz 14. janvārim.

Nobalsot par savu favorītu iespējams ŠEIT. Zvaigžņu spēlē piedalīsies četras komandas, respektīvi, katras divīzijas spēcīgākie hokejisti.

KHL lejasgala vienība Rīgas ”Dinamo” cīnās Bobrova divīzijā, bet arī Tarasova, Harlamova un Černiševa divīzijās ir vismaz pa vienam latviešu spēlētājam.

Balsojot, ir iespējams izvēlēties četrus labākos spēlētājus no katras divīzijas, tomēr no vienas komandas drīkst nobalsot augstākais par diviem hokejistiem – ne vairāk.

Līdzjutēji 100% nenoteikts Zvaigžņu spēles dalībniekus, jo pēc tam par saviem favorītiem nobalsos arī žurnālisti un pati līga. Savukārt vēl četri hokejisti KHL Zvaigžņu spēlei pievienosies pēc Krievijas Jaunatnes līgas (MHL) Zvaigžņu spēles.

Šī būs pirmā reize, kad Zvaigžņu spēle tiks aizvadīta Kazahstānā. No 12 reizēm tā astoņas reizes ir risinājusies Krievijā, bet pa vienai reizei pasākumu uzņēmušas Baltkrievija, Slovākija, Latvija un tagad arī Kazahstāna.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām