Saderēt uz jebko? Hokeja pavasaris ar papildu azartu? “Optibet” – labākā vieta sporta likmēm

18/04/2024 13:53
Nokopēts
Latvijas hokeja izlase

Esi kaislīgs sporta fans un vēlies sacensībām pievienot azartu? Tieši “Optibet” totalizators ir īstā vieta, kur to var ērti izdarīt un saņemt izcilu pieredzi likmju izdarīšanā. “Optibet” ir viens no populārākajiem sporta totalizatoriem Latvijā. Tas piedāvā plašu sporta notikumu klāstu, konkurētspējīgus koeficientus un dažādas likmju iespējas.

Kāpēc “Optibet”? 

“Optibet” vienmēr ir fokusējies uz sporta dzīves norisi Latvijā. Papildu kvalitatīvam sporta likmju piedāvājumam, “Optibet” veido arī izglītojošu un izklaidējošu sporta saturu un cenšas ar to uzrunāt visu sportu mīlošo auditoriju. Latvijā ar finansiālo atbalstu “Optibet” ir līdzās gan valsts mēroga līgās un čempionātos, gan arī individuālos sporta veidos. “Optibet” ir klātesoši arī dažādos Latvijas sporta notikumus, kas līdzjutējiem piedāvā azartiskas un sportiskas izklaides iespējas – konkursus un sacensības.

“Optibet” piedāvā likmes un koeficientus uz vairāk nekā 30 sporta veidiem, tostarp futbolu, basketbolu, hokeju, tenisu, florbolu, motosportu, riteņbraukšanu, boksu, MMA un daudziem citiem. Lielākā uzmanība “Optibet” totalizatorā tiek pievērsta Latvijas sportam, tostarp Latvijas futbola, hokeja un basketbola izlašu spēlēm, kur pieejami konkurētspējīgi koeficienti. 

Kādus piedāvājumus “Optibet” sniedz?

Hokeja pavasaris straujiem soļiem ieskrienas un arī “Optibet” ir nozīmīga daļa no Latvijas hokeja, jo “Optibet sporta bārs” ir Latvijas vīriešu hokeja izlases ģenerālsponsors. Šobrīd “Optibet” piedāvā likmes uz hokeju ar atlaidi visu aprīļa mēnesi. Visu aprīli liekot uz jebkuru hokeja notikumu, var saņemt līdz pat 105€ likmēs ar atlaidi.

Ar “Optibet” hokeja piedāvājumu var iepazīties ŠEIT.

Tāpat “Optibet” piedāvā aizraujošu iespēju – saderēt uz jebko! Ar “Optibet” ir iespēja saderēt uz pilnīgi jebkuru notikumu gan sportā, gan ārpus tā. Tajā pašā laikā sporta līdzjutēji var sazināties ar “Optibet”, kas izveidos vēlamās sporta likmes. “Optibet” realizēs klientu idejas un piedāvās iespējami labākos koeficientu. Izdomā savu likmi un pievienojies “Optibet”!

Ar “Deri uz jebko” piedāvājumu no “Optibet” var iepazīties ŠEIT.

“Optibet” neaizmirst arī par saviem jaunajiem klientiem, sniedzot tiem likmes ar atlaidi līdz 50 eiro par iemaksu un piešķir vēl papildu 75 eiro likmēs ar atlaidi, vienkārši par to, ka esi izvēlejies “Optibet”. Vai nav lieliski? Padari sportu azartiskāku kopā ar “Optibet”.

Ar “Optibet” piedāvājumu jaunajiem klientiem iepazīsties ŠEIT.

P.S. “Sportazinas.com” lasītājiem varam pačukstēt, ka gaidāmā pasaules čempionāta hokeja laikā mūsu auditorijai gaidāma jaudīga un aizraujoša aktivitāte sadarbībā ar “Optibet”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.07
4.15
3.37
1.86
4.48
3.83
2.5
3.6
2.6
1.25
6.25
9.5
2.5
3.4
2.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām