Šaiflijam “hat-trick” Vinipegas panākumā, “Golden Knights” iznīcina “Coyotes” (VIDEO)

04/12/2021 09:25
Vinipegas Jets

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās piecas spēles. Vienā no tām tika gūti 12 vārti, Vinipegas “Jets” ar 8:4 pieveicot Ņūdžersijas “Devils”.

Jau pēc astoņām nospēlētajām minūtēm Vinipega bija vadībā ar 3:0, tomēr līdz perioda beigām pretinieki samazināja deficītu līdz 3:2. Otrās trešdaļas vidū rezultāts bija 4:4, un kopš tā brīža ripas pretinieku vārtos meta tikai “Jets” hokejisti.

Uzvarētāju vienībā ar trīs vārtiem un vienu piespēli izcēlās Marks Šaiflijs, divus vārtus guva Nikolajs Ilerss, bet Bleiks Vilerss atzīmējās ar trīs piespēlēm. Ņūdžersijas vienībā 1+1 Raienam Greivzam.

Tikmēr Vegasas “Golden Knights” ar 7:1 sagrāva Arizonas “Coyotes”. Komanda jaudīgi aizvadīja otro periodu, gūstot četrus vārtus. Divas ripas “Golden Knights” labā guva Makss Pačioreti, ar 1+1 atzīmējušies Nikolass Rojs, Maikls Amadio un Jevgēņijs Dadonovs.

Citos mačos Kalgari “Flames” pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 pārspēja Anahaimas “Ducks”, bet Sietlas “Kraken” ar 4:3 pieveica Edmontonas “Oilers”.