Šakils O’Nīls: Es nebūtu pārsteigts, ja Braients atsāktu spēlēt NBA

Šakīls O'nils, Kobe Braients, Sportazinas.com
O'nīls apsveic Braientu viņa krekla iemūžināšanas ceremonijā Losandželosā, foto: CNN

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas () spēlētājs, leģendārais Šakils O’Nīls atklājis, ka viņš nebūtu pārsteigts, ja tuvākajā laikā atsāktu spēlēt NBA.

Pirms tam izskanējušas vairākas baumas, ka Braients varētu uzspēlēt repera Ice Cube (O’Šea Džeiksons) izveidotajā līgā “BIG3”. To pašlaik pārstāv bijušie NBA spēlētāji un mači notiek formātā trīs pret trīs. Tomēr Braients pats ir apgalvojis, ka šajā līgā nespēlēs: “Vai es spēlēšu BIG3 līgā? Ir nulles iespēja, ka atgriezīšos un atkal spēlēšu. Nekāda. Tas ir pagājis un viss.”

Tāpat O’Nīls ir pārliecināts, ka viņa bijušais komandas biedrs nespēlēs “BIG3” līgā: “Viņš nekad tur nespēlētu, pirms neatgrieztos NBA. Visi zina kas ir Kobe. Jūs gribat teikt, ka viņš tagad nevarētu uzspēlēt 15 līdz 20 minūtes pa spēli? Ja tiešam savienotos visi punkti, mēness un okeāni…ja viņš atgrieztos NBA 40 gadu vecumā, tas būtu lielākās paziņojums visu sporta veidu vēsturē. Viņa kreklu pārdošanas reitingi trīskāršotos. Visi par to runātu. Viņam pat nevajadzētu spēlēt tā kā agrāk. Tikai “Lakers” komandā jānospēlē 15 – 20 minūtes mačā.”

“Un ja viņiem veiktos labi, tas būtu viens no visu laiku lieliskākajiem stāstiem NBA vēsturē. Un Kobem patīk tādas lietas,” piebilda O’Nīls.

Braients un O’Nīls savulaik kopā aizvadīja vairākas sezonas Losandželosas “Lakers” rindās un izcīnīja trīs čempiontitulus, tomēr leģendāro spēlētāju attiecības teju visu šo laiku nebija sevišķi draudzīgas. Tomēr šobrīd Braients un O’Nīls satiek visai labi.

Braients karjeras laikā izcīnījis piecus NBA čempiontitulus, vienu sezonas vērtīgākā spēlētāja balvu (MVP), divas NBA finālsērijas vērtīgākā spēlētāja balvas un vairākus citus nozīmīgus apbalvojumus.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par