Šaks: Mileniāļiem, kas pērk Džordana apavus, būtu jāsaprot, kādēļ viņš ir tik izcils…

Šakils O'Nīls un Maikls Džordans, sportazinas.com
Šakils O'Nīls un Maikls Džordans | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () leģenda Šakils O’Nīls ir pārliecināts, ka ir visu laiku labākais basketbolists.

Kopš daudzsēriju dokumentālā seriāla “The Last Dance” iznākšanas basketbola sabiedrībā arvien vairāk ir aktivizējies jautājums par to, kurš ir visu laiku labākais spēlētājs. Sērijas par Džordanu pamudinājušas savu viedokli paust arī O’Nīlam.

“Visi mileniāļi, kas pērk Džordana apavus, bet nekad nav redzējuši viņu darbībā – viņiem būtu jāsaprot, kādēļ Maikls ir tik izcils,” O’Nīls sacīja medijam “The New York Post”. Leģendārais centrs uzskata, ka fakts, ka jaunieši, kuri nav dzīvojuši Džordana laikā un šobrīd pērk “Air Jordan” zīmola apavus, liecina par viņa izcilību.

“Tas tikai pastiprina faktu, kādēļ Džordans ir visu laiku labākais. Punkts! Skatoties “The Last Dance” mēs saprotam, kam viņš ir gājis cauri. Maiklam ir 6-0 finālsēriju rekords bez spēcīga garā spēlētāja! Kurš vēl var teikt, ka ir uzvarējis sešos finālos no sešiem bez garā spēlētāja?” atzina Šaks.

Latviešu auditorija seriālu par Džordanu var vērot filmu platformā “Netflix”.

Džordans ir seškārtējs NBA čempions un visas reizes ticis atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju. Tāpat viņš piecas reizes ir atzīts par līgas vērtīgāko spēlētāju un 14 reizes piedalījies Zvaigžņu spēlē. Džordanu 1988. gadā nosauca par labāko līgas aizsardzības spēlētāju.

Tikmēr O’Nīls savas karjeras laikā četras reizes triumfēja NBA, bet trīsreiz tika nosaukts par finālsērijas MVP. Par regulārās sezonas labāko spēlētāju viņu nosauca vienreiz – 2000. gadā. Šaka kontā ir arī 15 “All-Star” spēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par