Sākusies biļešu tirdzniecība uz Valmierā gaidāmo Eiropas BMX čempionātu

BMX Valmiera, sportazinas.com
Foto: LRF

No otrdienas interneta vietnē bezrindas.lv uzsākta biļešu tirdzniecība uz šovasar Valmierā gaidāmo Eiropas čempionātu, kas norisināsies no 11. līdz 14. jūlijam Valmierā.

Eiropas BMX čempionāts jaunajā trasē, kas top Valmierā, sāksies no 12. jūlija, kad notiks krūzeru sacensības. 13. jūlijā, visas dienas garumā par godalgām sacentīsies elites, junioru, bērnu (līdz 12 gadu vecumam) un amatieru grupu braucēji. Tikmēr dienu vēlāk sacensības aizvadīs jauniešu (no 13 gadiem) sportisti.

Īpašas cenas sarūpētas ģimenēm (divi bērni un divi pieaugušie), kamēr bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz visām sacensību dienām par brīvu. Tāpat bezmaksas ieeja ikvienam līdzjutējam būs uz krūzeru sacensībām un 11. jūlijā gaidāmajiem treniņbraucieniem. Valmieras iedzīvotājiem būs iespējams iegādāties valmierieša biļeti par īpaši izdevīgām cenām.

Eiropas BMX čempionāts vienās sacensībās Latvijā notiks pirmo reizi. Sacensības, kas ilgs no 11. – 14. jūlijam pulcēs vairāk nekā 800 dalībniekus no visas Eiropas. Šīs būs vienas no sezonas nozīmīgākajām sacensībām Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijā, tādējādi uz starta redzēsim visus labākos Eiropas elites braucējus. Kā sezonas nozīmīgākās sacensības šīs būs visiem Latvijas BMX braucējiem.

Eiropas BMX čempionātu Latvijā rīko Latvijas Riteņbraukšanas federācija sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, Vidzemes Olimpisko centru, BMX klubu “Valmieras puikas” un Eiropas Riteņbraukšanas savienību. Visa informācija par Eiropas BMX čempionātu pieejama mājaslapā – www.eurobmx2019.eu, kā arī sociālo tīklu Facebook un Instagram kontos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par