Sākusies brīvprātīgo pieteikšanās darbam 2023. gada pasaules čempionātā

05/10/2022 15:04
2023. gada PČ talismans

IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023 orgkomiteja meklē vairākus simtus brīvprātīgo organizatorisko uzdevumu veikšanai Tamperē, Somijā un Rīgā, Latvijā, vēsta Latvijas hokeja federācija (LHF).

Pieteikties brīvprātīgo programmai Somijā varēs līdz 2022. gada 30. novembrim, bet Latvijā – līdz 2023. gada 4. janvārim. Lai noorganizētu neaizmirstamu turnīru, ir nepieciešams liels skaits brīvprātīgo. Šis darbs sniegs unikālu iespēju nokļūt starptautisko sacensību aizkulisēs, apgūt jaunas prasmes un zināšanas, kā arī iepazīt citus hokeja entuziastus, rakstīts LHF relīzē.

Brīvprātīgo vakances ir, piemēram, tehniskā atbalsta dienestos, sporta departamentā, mediju, akreditācijas centrā. Detalizētākus uzdevumu aprakstus par pieejamajām pozīcijām var skatīt zemāk norādītajā saitē. Pieteikties var visi, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu, savukārt dažiem uzdevumiem var būt nepieciešamas īpašas prasmes, piemēram, tehniskās prasmes vai autovadītāja apliecība. Nepieciešamās speciālās prasmes ir minētas uzdevumu aprakstos.

Brīvprātīgo pieteikšanās ir atvērta, un Somijā tā noslēgsies 30. novembrī, bet Latvijā 2023.gada 4. janvārī. Pieteikšanās periodā var tikt organizētas arī brīvprātīgo intervijas. Ja iepriekš kā brīvprātīgais jau esat piedalījies hokeja turnīros vai citos pasākumos, tad šī informācija jānorāda pieteikumā. Par gaidāmajām apmācībām un citiem jautājumiem izvēlētie pretendenti tiks informēti personīgi līdz februāra beigām.

Daži brīvprātīgie darbu uzsāks jau 2023. gada 1. maijā. Lielākai daļai brīvprātīgo darbs sāksies tieši turnīra laikā, tāpēc pretendentiem jābūt pieejamiem no 2023. gada 12. līdz 28. maijam. Šobrīd tiek plānots, ka PČ laikā brīvprātīgie strādās aptuveni 10 maiņās. Maiņu ilgums ir atkarīgs no veicamā uzdevuma, tomēr viena maiņa parasti ir no sešām līdz astoņām stundām. Maiņu laikā tiek nodrošināta siltā maltīte. Brīvprātīgie saņems arī oficiālus brīvprātīgo formas tērpus. Rīkotāji brīdina, ka viņi nevar kompensēt izmitināšanu, ceļa vai citus saistītus izdevumus turnīra laikā.

Lai pieteiktos par brīvprātīgo, jāaizpilda šī ankēta.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rūdolfs Balcers
30/01/2023 21:30

Balceru neizvēlas cits NHL klubs, latvietis paliek “Lightning” sastāvā

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien netika izraudzīts no Nacionālās hokeja līgas (NHL) neaizsargāto spēlētāju saraksta, tādējādi paliekot Tampabejas “Lightning” komandas sistēmā. “Lightning” svētdien ievietoja Balceru neaizsargāto spēlētāju sarakstā, taču diennakts…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām