Sākusies brīvprātīgo pieteikšanās PČ Rīgā

24/02/2021 11:57

No šodienas hokeja entuziasti var iesniegt pieteikumus, lai kļūtu par brīvprātīgo 2021. gada pasaules čempionātā hokejā, kas notiks Rīgā. “Ja vēlies iegūt lielisku pieredzi un tuvplānā redzēt pasaules hokeja zvaigznes, aizpildi pieteikuma anketu un kļūsti par brīvprātīgo! Tā būs lieliska iespēja ielūkoties šī PČ organizēšanas un norises aizkulisēs,” rakstīts turnīra mājaslapā.

“Līdz lielajiem hokeja svētkiem Latvijā ir atlikušas mazāk nekā 100 dienu. Tādēļ man ir liels prieks paziņot par brīvprātīgo programmas uzsākšanu. Bez brīvprātīgiem palīgiem šāda mēroga pasākumi nav iedomājami,” saka PČ orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis. “Tā ir lieliska iespēja iegūt pieredzi un būt notikuma epicentrā. Tikai ar brīvprātīgo iesaisti šie svētki var izdoties par visiem 100 procentiem.

Katrs brīvprātīgais saņems oficiālo čempionāta apģērbu un viņam tiks nodrošināta ēdināšana. Lai kļūtu par brīvprātīgo, nepieciešams aizpildīt anketu, tā atrodama šeit.

Pasaules čempionāts norisināsies Rīgā no 21. maija līdz 6. jūnijam. Sakotnēji tika plānots, ka turnīru uzņems Rīga un Minska, tomēr janvārī Baltkrievijas galvaspilsētai tika atņemtas tiesības rīkot PČ spēles un vēlāk viss čempionāts tika atdots Latvijai.

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…