Sākusies pieteikšanās uz LESL “Minecraft” skolu turnīru

03/02/2022 12:23
Nokopēts
LESL

Esporta Skola” ar “Side.lv” aicina pieteikties kopīgi organizētajā LESL “Minecraft” turnīru sērijā, kurā var piedalīties skolēni no visas Latvijas. Pirmais turnīrs notiks videospēles “Minecraft: Java Edition” spēles formātā “Bedwars 4×4”. 

Video spēles ir neatņemama jauniešu ikdienas sastāvdaļa un arvien vairāk pasaulē skolās video spēles tiek izmantotas, lai mācītu un sniegtu jauniešiem nepieciešamās zināšanas un prasmes, kas viņiem būs noderīgas nākotnē. Lai arī Latvijā veicinātu jēgpilnu video spēļu spēlēšanu ir nepieciešams attīstīt esporta vidi un organizēt aktivitātes dažādās video spēlēs. Mēs esam patiesi priecīgi, ka pirmais šī gada LESL turnīrs notiks Minecraft spēlē, jo šī ir pasaulē populārākā video spēle! ” tā par gaidāmo turnīru sēriju stāsta “EsportaSkola.lv” vadītājs Ivo Čapiņš.

LESL “Minecraft Bedwars” 4×4 turnīrs ir pirmais no četriem “Minecraft” video spēļu turnīriem, kas tiks organizēti šajā mācību gadā. Turnīrs norisināsies attālināti tiešsaistē no 17. līdz 19. februārim. Turnīra ietvaros komandām no visām Latvijas skolām tiks dota iespēja sacensties savā starpā, lai cīnītos par pirmajām vietām turnīrā un gūtu punktus atsevišķā skolu kopvērtējumā. Lai piedalītos turnīrā komandām un spēlētājiem jāievēro vairākas prasības, kā piemēram, visiem komandas spēlētājiem ir jābūt iegūtam kursa “Kas ir esports?” sertifikātam. 

Turnīru atbalstītāji un sadarbības partneru vidū ir Rīgas 1. Tālmācības vidusskola, “Side.lv”, “SmartLaws” un galvenais turnīra balvu atbalstītājs ir “Canyon Gaming”. Turnīra uzvarētāji savā īpašumā iegūs īpašās “Canyon” klaviatūras, austiņas un spēļu pelītes. Dalība turnīrā ir bezmaksas un komandu pieteikšana turnīram notiek “Esporta Skolas” Discord serverī. Komandas kapteinis izveido komandu un pēc tam aicina tai pievienoties pārējos komandas spēlētājus. Pieteikšanās uz turnīru ir atvērta līdz 15. februārim vai līdz brīdim, kad tiks sasniegts maksimālais komandu skaits – 256. 

Vairāk par LESL “Minecraft Bedwars” 4×4 turnīru varat lasīt Esporta Skolas mājas lapā (https://www.esportaskola.lv/lesl/minecraft)

Komandu reģistrēšana un pieteikšanās uz turnīru pieejama Esporta Skolas Discord serverī (https://discord.gg/u4xHWPrZfb). 

Sekot līdzi turnīra kalendāram un spēles rezultātiem varat Esporta Skolas turnīra lapā (https://turnirs.esportaskola.lv/

Par “EsportaSkola.lv “

“EsportaSkola.lv” ir Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas izglītības iniciatīva, kas tiek īstenota saskaņā ar tās attīstības plānu par inovatīvas izglītības pieejas izmantošanu izglītības kvalitātes uzlabošanai. “EsportaSkola.lv” darbojas kopš 2020. gada un tajā ir iesaistījušies jau vairāk kā 4’000 skolēnu no vairāk kā 200 Latvijas skolām.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām