Sākusies reģistrācija biļešu pirkšanas izlozei 2024. gada pasaules čempionātam

20/07/2023 12:33
Nokopēts
Čehijas izlases fani

No šodienas ir atvērta reģistrācija biļešu pirkšanas tiesību izlozei 2024. gada pasaules hokeja čempionātam, vēsta Starptautiskā hokeja federācija (IIHF).

Ņemot vērā lielu pieprasījumu, IIHF rīko biļešu pirkšanas izlozi, kurai var pieteikties ikviens. Lai to izdarītu, jāapmeklē ŠĪ VIETNE, kur jāizvēlas, kuras komandas spēles plānots apmeklēt, kā arī jāatstāj kontaktinformācija. Pieteikumi tiks pieņemti līdz 15. septembrim, viens cilvēks varēs nopirkt līdz sešām biļešu paketēm uz izvēlētajām spēles dienām.

Izloze notiks no 18. līdz 24. septembrim, ar uzvarētājiem sazināsies no 25. līdz 29. septembrim, savukārt biļešu pārdošana uzvarētājiem sāksies no 2. oktobra. Savukārt publiskā biļešu pārdošana sāksies 10. oktobrī.

Dienas biļetes uz mačiem būs sadalītas trīs kategorijās. Pirmās kategorijas biļetes uz vienu dienu maksās no 85 līdz 215 eiro, savukārt otrās kategorijas biļetes – no 65 līdz 190 eiro. Nelielā daudzumā būs pieejamas trešās kategorijas biļetes augšējās rindās – tie maksās no 40 līdz 125 eiro.

Latvija 2024. gada PČ spēlēs A grupā Ostravā kopā ar ASV, Vāciju, Zviedriju, Slovākiju, Franciju, Kazahstānu un Poliju. Savukārt Prāgā B grupā savā starpā spēkosies Čehija, Kanāda, Somija, Šveice, Dānija, Norvēģija, Austrija un Lielbritānija.

Zināmas aptuvenas vienas dienas biļešu cenas uz PČ spēlēm Čehijā

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām