Sākusies “Rocket League” videospēles jaunā sezona

22/11/2021 15:28

Aizvadītajā nedēļā tika atklāta “Rocket League” videospēles piektā sezona, iekļaujot dažādus ar kosmosu saistītus jaunumus. Piekļuve atjauninājumam ir visām platformām, kas ļauj ikvienam uzsākt sacensību sezonu un novērtēt “Rocket Pass” iekļautos papildinājumus ar jauno “Nexus” automašīnu priekšgalā.

Piedaloties mačos, spēlētāji sezonas gaitā var atbloķēt ne vien “Nexus” automašīnu, bet arī daudzus citus vērtīgus labumus, piemēram, jaunu automašīnas krāsojumu “Spacedirt”, automašīnas uzlīmi “Hyperscape Animated Decal” un vārtu gūšanas atzīmēšanu ar sprādzienu jeb “Cosmosis Goal Explosion”. “Rocket Pass” papildinātās versijas jeb “Premium” īpašnieki jauno automašīnas modeli iegūs uzreiz, bet pakāpeniski sasniedzot maksimālo līmeni viņu īpašumā nonāks tā pilnā versija – “Nexus SC”.

Spēles izstrādātāji ir atgriezuši ierobežota laika spēles disciplīnu “Heatseeker Ricochet” un pievienojuši jaunas spēļu arēnas – “Barricade”, “Colossus” un “Hourglass”. Vairāk par jauno sezonu iespējams uzzināt ŠEIT, bet informācija par ceturtās sezonas sasniegto rangu balvām pieejama ŠEIT.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/01/2022 16:37

“Riga” ir vienīgais klubs Baltijā, kura vērtība pēc “Transfermarkt” aplēsēm sasniedz 10 miljonus

“Optibet” Virslīgas klubs “Riga” kļuvis par vienīgo futbola organizāciju Baltijā, kuras vērtība pēc portāla “Transfermarkt” datiem sasniegusi 10 miljonus eiro. “Transfermarkt” dati norāda, ka šobrīd “Riga” sastāva vērtība ir 10,84…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…