Sākusies “Rocket League” videospēles jaunā sezona

22/11/2021 15:28
Nokopēts

Aizvadītajā nedēļā tika atklāta “Rocket League” videospēles piektā sezona, iekļaujot dažādus ar kosmosu saistītus jaunumus. Piekļuve atjauninājumam ir visām platformām, kas ļauj ikvienam uzsākt sacensību sezonu un novērtēt “Rocket Pass” iekļautos papildinājumus ar jauno “Nexus” automašīnu priekšgalā.

Piedaloties mačos, spēlētāji sezonas gaitā var atbloķēt ne vien “Nexus” automašīnu, bet arī daudzus citus vērtīgus labumus, piemēram, jaunu automašīnas krāsojumu “Spacedirt”, automašīnas uzlīmi “Hyperscape Animated Decal” un vārtu gūšanas atzīmēšanu ar sprādzienu jeb “Cosmosis Goal Explosion”. “Rocket Pass” papildinātās versijas jeb “Premium” īpašnieki jauno automašīnas modeli iegūs uzreiz, bet pakāpeniski sasniedzot maksimālo līmeni viņu īpašumā nonāks tā pilnā versija – “Nexus SC”.

Spēles izstrādātāji ir atgriezuši ierobežota laika spēles disciplīnu “Heatseeker Ricochet” un pievienojuši jaunas spēļu arēnas – “Barricade”, “Colossus” un “Hourglass”. Vairāk par jauno sezonu iespējams uzzināt ŠEIT, bet informācija par ceturtās sezonas sasniegto rangu balvām pieejama ŠEIT.

 

TOP notikumi
1
X
2
1.46
4.39
7.23
1.27
5.98
10.47
4.35
3.52
1.86
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām