Salāhs nerealizē 11 metru soda sitienu, “Liverpool” piedzīvo neveiksmi

28/12/2021 23:54
Mohameds Salāhs

Šodien Anglijas premjerlīgā norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām “Liverpool” ar rezultātu 0:1 piekāpās Lesteras “City” futbolistiem.

Visas spēles garumā pārsvars piederēja Liverpūles vienības spēlētājiem, uzvarot bumbas kontroles rādītājā ar 64% pret 36%. Pirmajā puslaikā jau 16. minūtē neraksturīgi sev piešķirto 11 metru soda sitienu nespēja realizēt “Liverpool” uzbrucējs Muhameds Salāhs. Mača otrajā puslaikā Lesteras kluba spēlētājs Ademola Lūkmans 59. izvirzīja vadībā savu pārstāvēto komandu, kas izrādījās bija arī uzvaru nesošais vārtu guvums.

Vēl viena interesanta cīņa norisinājās Totenhemas “Hotspur” un “Southampton” starpā. Šis duelis noslēdzās ar rezultātu 1:1. Interesanti, ka pirmie vārtus guva “Southampton”, kad izcēlās vienības kapteinis Džeimss Vards-Provss, bet jau 39. minūtē savu otro dzelteno kartīti nopelnīja “Southampton” aizsargs Mohameds Salisu, atstājot savu komandu mazākumā. 41. minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes izlīdzinājumu panāca “Hotspur” uzbrucējs Harijs Keins, bet mača turpinājumā vienus vārtus viņam aizmugures dēļ neieskaitīja, kas liedza “Hotspur” gūt panākumu.

Tāpat šodien pie trīs punktiem turnīra tabulā tika “Crystal Palace” (3:0 pret “Norwich”) un Vesthemas “United” (4:1 pret “Watford”).