Salāhs pārtrauc “Liverpool” katastrofālu sēriju bez vārtiem un uzvarām premjerlīgā

13/02/2023 23:52
Mohameds Salāhs

Šovakar Anglijas premjerlīgas vienīgajā spēlē “Liverpool” divu pilsētas komandu derbijā ar 2:0 pārspēja “Everton”.

36. minūtē vārtus laukuma saimnieku labā guva Mohameds Salāhs. Šis gols ļāva “Liverpool” pārtraukt trīs spēļu sauso sēriju premjerlīgā, kuras kopējais ilgums sasniedza 346. minūtes. Arī Salāham pirms šī vārtu guvuma bija trīs spēļu sērija bez gūtajiem vārtiem premjerlīgā.

Otrā puslaika sākumā ar precīzu sitienu izcēlās janvārī uz “Liverpool” pārgājušais Nīderlandes izlases uzbrucējs Kodijs Gakpo, kuram tie bija pirmie vārti komandā. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās, laukuma saimniekiem turnīra tabulā apsteidzot Londonas “Chelsea” un pakāpjoties uz devīto vietu.

Tikmēr “Everton” nespēja izkļūt no izkrišanas zonas un palika 18. vietā.