Salaspils frisbijisti iekļūst pirmā Eiropas telpu čempionāta finālā

Salaspils “Wild Things”, sportazinas.com
Salaspils “Wild Things” | Foto: LFF/ Pavel Budnik

Eiropas klubu frisbija čempionāta vīriešu finālā zelta maču sasniedza gan Salaspils “Wild Things”, gan Krievijas “RealFive”. Tikmēr “Valmiera” tupina cīņu par piekto vietu sieviešu divīzijā, bet Rīgas “Hardcore” – septīto vietu vīriešu konkurencē.

Salaspils “Wild Things” pusfināla ar 14:9 pārspēja Zviedrijas “KFUM Orebro”, bet pirms tam ar 15:7 ceturtdaļfinālā viņi izslēdza Rīgas “Hardcore Ultimate”.

Finālā salaspilieši spēkosies ar Krievijas “RealFive”, kas turnīrā piedzīvojuši jau trīs zaudējumus. Abas šīs komandas vienreiz jau šosezon spēkojās, toreiz “Rigas Rudens” turnīra finālā pārliecinoši uzvarēja krievi, taču Salaspils šajā čempionātā spēlē daudz pārliecinošāk.

Rīgas “Hardcore Ultimate” spēlē par vietu tiksies ar Beļģijas “Mooncatchers”.

Tikmēr “Valmieras” sieviešu komanda dienu sāka ar uzvaru pār Zviedrijas “Valkyria” (13:12), bet turpinājumā sekoja zaudējums Lietuvas “Drop That Smile” (10:12). Grupu turnīru valmierietes noslēdza ar diviem panākumiem, ar ko šoreiz bija par maz, lai sešu komandu konkurencē iekļūtu labāko četriniekā.

Pēdējā dienas spēlē “Valmiera” ar 11:9 pieveica “Aarhus”. Rīt spēlē par piekto viņas atkārtoti tiksies ar “Helsinki Ultimate”, pret kurām iepriekš tika piedzīvots zaudējums.

Sieviešu divīzijas finālā spēkosies Lietuvas “Drop That Smile” un Zviedrijas “Valkyria”, bet jauktās grupas finālā Igaunijas “Ultimate Saku” spēlēs pret Polijas “M-Jah”. Tādējādi visu divīziju finālos spēlē Baltijas komandas.

Čempionāts Dānijas pilsētā Herningā risināsies līdz svētdienai, tajā kopumā startē 16 vīriešu, 12 sieviešu un 16 jauktās komandas.

“Valmieras” un “Wild Things” spēles tiks translētas tiešraidē „Fanseat” straumēšanas platformā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par