“Salavat Yulaev” spēles laikā izpilda tikai 12 metienus un apspēlē Kalniņa pārstāvēto “Jokerit”

11/12/2018 20:53

Vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Helsinku “Jokerit” otrdien mača izskaņā ielaida vārtus un ar rezultātu 2:3 (0:1, 0:0, 2:2) piedzīvoja zaudējumu Ufas “Salavat Yulaev”.

Kalniņš šajā spēlē laukumā neizgāja, taču viņa konkurents Raiens Zapolskis aizvadīja visai neveiksmīgu spēli, jo atvairīja tikai deviņas no 12 pretinieku mestajām ripām.

Vēl divas minūtes pirms mača beigām rezultāts bija 2:2, taču Tēmu Hartikainens pusotru minūti pirms pamatlaika beigām izrāva savai komandai panākumu.

Savukārt Latvijas hokeja aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstal” otrdien piedzīvoja kārtējo neveiksmi regulārajā čempionātā. “Severstal” ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:2, 0:0) viesos zaudēja Mika Indraša pārstāvētajai Maskavas “Dinamo”.

Kulda laukumā pavadīja 17 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā Latvijas hokejists trīs reizes meta pa vārtiem un izpildīja trīs spēka paņēmienus, bet ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Savukārt Indrašis, kurš ir guvis savainojumu, spēlēt nevarēs vismaz līdz decembra beigām.

“Severstal” šī bija desmitā neveiksme pēdējos 12 mačos, kas turnīra tabulā nozīmē desmito vietu Rietumu konferencē.