Samazināts “TTT Rīga” valdes sastāvs

Gunta Baško, sportazinas.com
Gunta Baško | Foto: Ieva Makere/LETA

Pagājušajā nedēļā basketbola kluba “” dibinātāju sapulcē tika nolemts veikt izmaiņas kluba valdē, samazinot tās sastāvu, informē komanda.

Piektdien sapulcē saņemts iesniegums no Dinas Vīksnas ar lūgumu atstāt valdes locekļa amatu. Ņemot vērā aktuālo situāciju, kas ir ietekmējusi arī sporta nozari, dibinātāji rosināja veikt izmaiņas nodibinājuma “Basketbola klubs “TTT Rīga”” statūtos, nosakot, ka valde strādās trīs locekļu sastāvā, tādējādi padarot efektīvāku pārvaldības modeli.

Turpmāk darbam valdē basketbola kluba dibinātāji – Rīgas pilsētas pašvaldība un SIA “Rīgas satiksme” – izvirzīja Guntu Baško, Juri Švanderu un Jāni Golubevu.

“TTT Rīga” aizvadītajā sezonā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgā pamatturnīrā apakšgrupā ieņēma pēdējo vietu starp astoņām komandām un izslēgšanas turnīram nekvalificējās.

Rīdzinieces pēc tam triumfēja Baltijas Basketbola līgā un pēc Latvijas Sieviešu basketbola līgas pamatturnīra pārtraukšanas tika apstiprinātas par valsts meistarsacīkšu uzvarētājām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par