Samoilovs/Šmēdiņš “King of the Court” turnīrā iekļūst 1/4 finalā

06/09/2023 21:20
Nokopēts
Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš trešdien sasniedza Roterdamā notiekošā “King of the Court Royal Championships” turnīra ceturtdaļfinālu.

A grupas pirmajā kārtā Samoilovs/Šmēdiņš ar desmit punktiem piecu duetu vidū bija otrie, piekāpjoties tikai Eiropas čempioniem Dāvidam Ohmanam un Jūnatanam Hellvigam. Otrajā kārtā latvieši uzvarēja ar 21 punktu, atstājot aiz sevis zviedrus, bet trešajā kārtā bija trešie.

Šmēdiņš pēc šīs sezonas noslēgs karjeru, tādējādi komercturnīrs Roterdamā, visticamāk, ir viņu pēdējās kopīgās sacensības.

Artūrs Rinkevičs/Ardis Daniels Bedrītis B apakšgrupas pirmajā kārtā bija pēdējie, piektie, un turnīru turpinās “play-off” kārtā par vietu ceturtdaļfinālā. Sieviešu sacensībās “Queen of the Court” Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova A apakšgrupas pirmajā kārtā palika piektās un arī viņām būs jācīnās “play-off” fāzē.

“Queen and King of the Court” turnīros pretinieki spēlē 15 minūšu maču. Spēles laukuma viena puse tiek dēvēta par “karaļa” pusi. Šajā pusē spēlējošais duets uzņem servi, tādējādi iegūstot nelielas priekšrocības. Laukumu pamet izspēli zaudējušie, viņu vietā stājoties nākamajam pārim. “Karaļa” pusē duets turpina spēlēt, līdz zaudē izspēli. Pēc katra 15 minūšu raunda viens vai vairāki mazāk punktus nopelnījušie dueti izstājas no turpmākajām sacensībām.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām