Samoilovs/Šmēdiņš “King of the Court” turnīrā izcīna ceturto vietu

13/03/2023 10:48
Nokopēts
Aleksandrs Samoilovs

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš svētdien Maiami “King of the Court” turnīra finālā izcīnīja ceturto vietu.

Finālā, kurā sacentās kopā pieci pāri, pirmajā kārtā Latvijas duets ierindojās otrajā vietā, atpaliekot tikai no Igaunijas pāra Kusti Nelvaks/Marts Tīsārs. Otrajā kārtā četru vienību konkurencē Saimoilovs/Šmēdiņš ierindojās ceturtajā pozīcijā, kamēr cīņu par uzvaru visā turnīrā turpināja tikai trīs pāri.

Izšķirošajā fināla kārtā panākumu svinēja Nelvaks/Tīsārs, bet Latvijas duets sacensības noslēdza ceturtajā vietā. Jau ziņots, ka sestdien A pusfināla pirmajā kārtā latvieši bija pirmie, bet otrajā samierinājās ar ceturto vietu un neturpināja cīņu par ceļazīmi uz finālu, kuras ieguva A un B pusfinālu divi labākie dueti.

Savukārt “play-off” kārtā četri dueti cīnījās par vienu ceļazīmi uz finālu un Samoilovs/Šmēdiņš izslēgšanas mačā, kas notika vienā kārtā, ieņēma pirmo vietu, kas ļāva nodrošināt vietu finālā.

Jau ziņots, ka ceturtdien kvalifikāciju nepārvarēja vēl viens latviešu duets Edgars Točs/Kristians Fokerots. “King of the Court” turnīra formāts ir pavisam atšķirīgs no ierastās izspēles kārtības pludmales volejbola turnīros.

Pāri spēlē 15 minūšu maču, kurā laukumu pamet, izspēli zaudējušie. Pretinieki turpina spēlēt, līdz zaudē izspēli. Spēles laukuma viena puse tiek dēvēta par “karaļa” pusi. Šajā pusē spēlējošais duets uzņem servi, tādējādi iegūstot nelielas priekšrocības. Pēc 15 minūtēm tiek apkopoti pāru gūtie punkti, un vismazāk punktus nopelnījušie nesasniedz nākamo kārtu.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.45
4.65
1.54
1.61
4.58
5.47
4.4
3.9
1.75
3.51
3.82
2.11
1.25
6.75
10
1.27
5.75
11
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām