Samoilovs/Šmēdiņš par iekļūšanu “King of the Court” turnīra pusfinālā cīnīsies “play-off” mačā

25/06/2022 17:51
Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš

Vīrieši

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien Hamburgā nespēja uzreiz iekļūt “King of the Court” sacensību pusfinālā un cīņu par pusfinālu turpinās “play-off” mačā. Samoilovs/Šmēdiņš ceturtdaļfināla pirmajā kārtā pirmie guva punktus, “karaļa” pusē pirmajā reizē apstājoties uz trim.

Ceturtdaļfināla vidū latvieši nopelnīja vēl divus punktus, bet pēdējās piecas pirmās kārtas minūtes ievadīja ar vēl sešiem punktiem, nodrošinot dalību otrajā kārtā ar uzvaru un 16 punktiem, par četriem punktiem apsteidzot katariešus Ahmedu Tidžanu un Šerifu Sambu. No sacensībām izstājās pēdējo vietu ieņēmušie čīlieši Estevans un Marko Grimalti, kuri tāpat kā šveicieši Īvs Hauseners un Kentēns Metrals sakrāja vienu punktu.

Otrajā kārtā latvieši ilgu laiku bija trešie, taču beigās izrāvienu veica viņu galvenie konkurenti Hauseners un Metrals, atstājot Samoilovu un Šmēdiņu ar trim punktiem pēdējā vietā. Kataras duets sakrāja 12 punktus, nīderlandietis Leons Luini un vācietis Robins Sova – deviņus, bet šveicieši septiņus punktus. Cīņā par pusfinālu Latvijas duets piedalīsies triju pāru sacensībās.

Jau ziņots, ka Latvijas duets grupas pirmajā kārtā pie punktiem netika un cīņu par ceturtdaļfinālu neturpināja. Piektdien duets pārvarēja izslēgšanas kārtas pirmo, bet sestdien otro kārtu, iekļūstot ceturtdaļfinālā. Sieviešu konkurencē sacenšas arī Anastasija Kravčenoka pārī ar 2016.gada olimpisko čempioni Vācijas pludmales volejbolisti Kiru Valkenhorstu. Viņas nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā, ieņemot otro vietu D apakšgrupā.

Sievietes

Latvijas pludmales volejboliste Anastasija Kravčenoka pārī ar vācieti Kiru Valkenhorstu sestdien Hamburgā iekļuva “King of the Court” turnīra pusfinālā. Ceturtdaļfināla pirmajā kārtā Kravčenoka pārī ar 2016.gada olimpisko čempioni sakrāja deviņus punktus un pārliecinoši iekļuva otrajā kārtā, ieņemot otro vietu.

Pirmās ar desmit punktiem bija amerikānietes Korina Kvigla un Sāra Šermerhorna, bet no cīņas par galveno balvu izstājās nīderlandietes Emma Pīrsma un Meksime van Drīla, kuras sakrāja divus punktus. Otrajā kārtā Latvijas/Vācijas duets ierindojās trešajā vietā, sakrājot piecus punktus, bet “play-off” būs spiestas spēlēt japānietes Hasegava Akiko un Sakaguči Jurika, kuras sakrāja trīs punktus. šoreiz pirmās ar 14 punktiem bija kanādietes Nikola un Megana Maknamaras.

Labāko trijniekā Kravčenoka un Valkenhorsta ar astoņiem punktiem ierindojās trešajā vietā. Pirmās atkal bija Maknamaras, kuras atkal sakrāja 14 punktus, amerikānietēm sakrājot 11 punktus.

Jau ziņots, ka piektdien Kravčenoka/Valkenhorsta D grupā visās trijās kārtās ieņēma otro vietu un iekļuva ceturtdaļfinālā.

“King of the Court” turnīra formāts ir pavisam atšķirīgs no ierastās izspēles kārtības pludmales volejbola turnīros. Sacensības sākas ar kvalifikāciju, seko grupu turnīrs, pusfināli ar desmit komandu līdzdalību un piecu komandu fināls. Katrā no turnīra fāzēm dueti tiek sadalīti grupās pa pieci un trim ir vieta trešajā kārtā. Pāri spēlē 15 minūšu maču, kurā laukumu pamet punktu zaudējušie. Duets, kas ieguva punktu pēdējā izspēlē, turpina spēlēt laukumā līdz zaudē punktu. Spēles laukuma viena puse tiek dēvēta par “karaļa” pusi. Šajā pusē spēlējošais duets uzņem servi, tādējādi iegūstot nelielu priekšrocību. Pēc 15 minūtēm tiek apkopoti pāru gūtie punkti un vismazāk punktus nopelnījušie nesasniedz nākamo kārtu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/08/2022 21:37

Miļuns: Var būt situācija, kad augusta beigās vai septembrī aizveras kādas piecas vai sešas halles

Latvijas ledus haļļu asociācijas vadītājs Ēriks Miļuns sarunā ar LSM.lv paudis viedokli, ka jau augusta beigās varētu aizvērties vairākas halles. “Ogrē bija pārdomas, liels jautājums bija “Inbox” un “Ozo” hallei,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām