Sančess devies uz Mančestru, lai izietu medicīniskās pārbaudes

sancess, sportazinas

Anglijas Premjerlīgas komandas Londonas ”Arsenal” uzbrukuma līderis Aleksis Sančess arvien vairāk tuvojas pārejai uz Mančestras ”United”. Kā ziņo ”SkySports”, čīlietis šobrīd atrodas Mančestrā, kur iziet medicīniskās pārbaudes.

Ziemas pāreju periods tuvojas noslēgumam, un Anglijas klubs Mančestras ”United” dara visu, lai savā īpašumā iegūtu Čīles spīdekli Sančesu, kurš ”Arsenal” sastāvā vairs nejūtas komfortabli. Londonas klubam pēdējās sezonās neveicas tik spīdoši, kā varētu vēlēties.

Premjerlīgas kopvērtējumā ”Arsenal” šosezon ieņem tikai sesto vietu, no pirmajā vietā esošās Mančestras ”City” atpaliekot par 23 punktiem, bet ”United” atrodas otrajā pozīcijā, no ”City” atrodoties 12 punktu atstatumā.

Sančesam vasarā beigsies līgums ar ”Arsenal”, tomēr viņš klubu visdrīzāk pametīs jau ziemā. Turklāt izskatās, ka Mančestra vēlās veikt maiņas darījumu. Respektīvi, savu sastāvu pastiprināt ar Sančesu, bet uz ”Arsenal” nosūtīt armēni Henrihu Mhitarjanu, kurš ”United” vairs nav nepieciešams.

Ne tikai Sančess iziet pārbaudes Mančestrā, bet tiek ziņots, ka arī Mhitajans gatavojas pārejai uz ”Arsenal” un arī viņš veicot medicīniskās pārbaudes. Abi spēlētāji bija ārpus pieteikumiem ”United” un ”Arsenal” pēdējās spēlēs, kas nozīmē, ka pārejas varētu notikt jau tuvāko dienu laikā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par