Sančess par spēlēšanu Mančestras “United”: Dažreiz bija jāizlaiž spēles, nezinot iemeslu

Aleksis Sančess, sportazinas.com
Aleksis Sančess | Foto: REUTERS/Peter Powell

Itālijas kluba Milānas “Inter” jaunpienācējs sarunā ar BBC dalījās iespaidos par pavadīto laiku Anglijas futbola premjerlīgas komandā Mančestras “United”.

Jau vēstījām, ka Sančess aizvadītajā nedēļā uz nākamo sezonu no Mančestras “United” tika izīrēts Milānas “Inter” komandai.

Čīlietis stāstīja: “Nenožēloju, ka spēlēju Mančestras “United” rindās. Esmu priecīgs, ka man tik dota iespēja pārstāvēt tādu klubu, jo tā ir komanda, kurā Anglijā uzvarējusi visvairāk.”

“Arī Londonas “Arsenal” komandā pavadītais laiks bija lielisks, taču, runājot par “United”, pievienojies viņiem tādā brīdī, kad viņi sāka attīstīties. Mančestras klubs iegādājās daudzus labus spēlētājus, lai spētu uzvarēt. Vēlējos pievienoties tādai komandai, kura ir spējīga uzvarēt,” piebilda Sančess.

Uzbrucējs skaidroja: “Ja man “United” būtu ļāvuši spēlēt, tad es būtu demonstrējis vislabāko sniegumu. Ja viņi būtu ļāvuši man spēlēt 90. minūtes, tad mēs būtu spējīgi uzvarēt daudz vairāk maču. Dažreiz es spēlēju 60. minūtes, bet citreiz izlaidu spēlēs, nezinādams, kāpēc tā.”

Sančess uz “United” devās 2017. gadā, kad viņš pārcēlās no Londonas “Arsenal”. Tobrīd Mančestra uz Londonu pretējā virzienā nosūtīja armēni Henrihu Mhitarjanu. Līdz šim Sančess kā “United” spēlētājs izcēlies ar visai zemu rezultativitāti, jo divu sezonu laikā 45 spēlēs atzīmējies tikai ar pieciem vārtiem.

Iepriekš Sančess pārstāvēja tādus klubus kā “Arsenal”, “Barcelona”, “Udinese”, “River Plate”, “Colo-Colo” un “Cobreloa”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par