Sanhosē, Čikāga vai Losandželosa – kam vajadzīgs Kovaļčuks?

Foto: KHL.ru

Krievu hokeja uzbrucējs Iļja Kovaļčuks nākamajā sezonā plāno atgriezties Nacionālajā hokeja līgā (NHL). Interese par hokejistu ir liela, tomēr reālu piedāvājumu izteikusi tikai viena komanda.

Iepriekš jau vēstīts, ka par 35 gadus vecā malējā uzbrucēja pakalpojumiem interesējas vismaz 8-9 klubi. Kā viens no galvenajiem pretendentiem uz uzbrucēju bija Sanhosē “Sharks”, tika ziņots, ka kluba vadība jau tikusies ar bijušā Krievijas izlases uzbrucēja aģentiem, lai pārrunātu potenciālo sadarbību.

Lielā interese saistīta ar to, ka klubu ģenerālmenedžeri apzinās, ka šovasar brīvo aģentu tirgū nebūs pārāk liela spēlētāju izvēle.

Tāpat par reāliem pretendentiem uz hokejistu tiek uzskatīti Losandželosas “Kings” un abi Ņujorkas klubi – “Rangers” un “Islanders”.

Tomēr kā ziņo Krievijas izdevums Bizness Online, tad vienīgais klubs, kurš izdarījis konkrētu piedāvājumu ir Čikāgas “Blackhawks”.

Kovaļčuks jau iepriekš izteicies, ka ir gatavs pievienoties komandai, kas ir reāla pretendente uz Stenlija kausu.

Savu motivāciju atgriezties NHL Kovaļčuks pamatojis ar vēlmi iekļūt izcilnieku klubiņā – uzbrucējs izcīnījs olimpisko zeltu, triumfējis pasaules čempionātā ar Krievijas izlasi, bet viņa vārds uz Stenlija kausa nav atrodams.

Kovaļčuks 2013.gadā pameta NHL un pievienojās Kontinentālās hokeja līgas komandai Sanktpēterburgas SKA, ar kuru kopā izdevās izcīnīt divus Gagarina kausus.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar