Sanhosē “Sharks” pievērš uzmanību Balcera fenomenālajam sniegumam PČ

Rūdolfs Balcers, Sportazinas.com
Foto: LETA

Latvijas izlases un Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Sanhosē “Sharks” piederošais uzbrucējs Rūdolfs Balcers pievērsis vienības uzmanību, pateicoties lieliskajam sniegumam Pasaules čempionātā.

Balcera fenomenālais sniegums nav palicis nepamanīts, tāpēc par godu latvietim, izveidots raksts kluba mājas lapā. Liepājā dzimušais hokejists Pasaules čempionātā aizvadītajos septiņos dueļos ticis pie pieciem rezultativātes punktiem (3+2).

“Esiet sajūsmā,” Balcera nākotnes perspektīvas iezīmē Bobs Hārtlijs. “Es sekoju Rūdolfam līdzi visu sezonas gaitu. Skatoties viņa video, var pateikt – viņš ir apdāvināts. Viņš bija rezulatīvākais spēlētājs savā AHL komandā,” hokejistu paslavēja Latvijas izlases treneris.

AHL pamatturnīrā, pārstāvot Sanhosē “Barracuda” rindas, Balcers kļuva par komandas rezultatīvāko spēlētāju, 67 mačos tiekot pie 48 punktiem (23+25).

“Kad kopā ar nacionālo izlasi tiec uz tik lielas skatuves, tas ir citādāk. Tas ir bijis lieliski! Puiši bijuši satriecoši. Un, redzot, cik daudz zvaigznes piedalās šajā turnīrā, tas padara turnīru ļoti interesantu,” iezīmēja pats Balcers. “Esot uz viena ledus ar šīm zvaigznēm, tas dod motivāciju strādāt tālāk. Tas ļauj pašam novērtēt, kur es pats šobrīd savā izaugsmē atrodos.”

Runājot, par to vai Balcers drīzumā spēlēs NHL, Bobam Hārtlijam šaubu nav: “Viņš vēlas mācīties. Viņš ir labs, jauns vīrietis. Viņš jau šobrīd ir NHL līmeņa spēlētājs. Viņam jāuzlabo prasme strādāt bez ripas, kā arī jāpieliek spēka spēlē un ātrumā. Balceram ir potenciāls un prasmes, lai būtu NHL spēlētājs. Par to nemaz nešaubos. Domāju, ka priekš “Sharks” vienības, viņš ir labs talants.”

Betsafe hokeja totalizators piedāvā visplašāko hokeja likmju klāstu uz visām Pasaules hokeja čempionāta spēlēm Dānijā. Latvijas izlase jau izstājusies, bet cīņu turpina Ziemeļamerikas grandi ASV un Kanāda, kā arī Somija un Šveice. Betsafe hokeja likmes piedāvā visaugstākos koeficientus uz favorītu uzvarām!

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar