“Santos” pārtrauc līgumu ar izvarošanas lietā iesaistīto Robinju, sponsors pamet klubu

Robinju
Robinju "Milan" kreklā | Foto: Getty Images

Brazīlijas futbola čempionāta augstākās līgas klubs “Santos” pārtraucis vien pirms nedēļas noslēgto sadarbību ar vienu no savulaik pasaulē dārgākajiem futbolistiem brazīlieti , lai futbolists varētu pievērsties tiesas procesam Itālijā, kurā viņš tiek apsūdzēts par kādas albāņu sievietes izvarošanu, teikts komandas sociālās vietnes “Twitter” ierakstā.

Tāpat pēc līguma parakstīšanas ar Robinju, sadarbību ar “Santos”  klubu pārtraucis viens no tā sponsoriem medicīnas uzņēmums “Orthopride”, savu lēmumu pamatojot ar “cieņu pret sievietēm”. “Mūsu klienti pārsvarā ir sievietes, un, ņemot vērā cieņu pret daiļo dzimumu, kas pērk mūsu produktus, mums bija jāpieņem šāds lēmums. Mēs vēlamies skaidri norādīt, ka mēs iepriekš nebijām informēti par Robinju piesaistīšanu “Santos” klubam, kuru sponsorējam. Tas mūs pārsteidza nedēļas nogalē,” atklāja franšīzes vadītājs Ričards Magrats.

Jau ziņots, ka 10.oktobrī bijušais Madrides “Real”, Milānas un “Manchester City” uzbrucējs Robinju, kurš savulaik bija viens no pelnošākajiem futbolistiem pasaulē, karjeru nolēma turpināt dzimtās Brazīlijas vietējā futbola čempionāta klubā “Santos”, kurā kādreiz uzsāka savas futbolista gaitas.

36 gadus vecais futbolists noslēdza līgumu ar Brazīlijas klubu līdz 2021. gada februārim, taču tagad šī sadarbība ir pārtraukta.

2017.gadā Itālijas tiesa piesprieda Robinju deviņu gadu cietumsodu par kādas 22 gadus vecas albāņu sievietes grupveida izvarošanu naktsklubā. Incidents, kurā tika iesaistīti vēl pieci citi cilvēki, notika 2013.gada 22. janvārī un tajā laikā 33 gadīgais futbolists spēlēja ”Milan” kluba sastāvā.

Robinju savu vainu nav atzinis un spriedumu pārsūdzēja, taču lieta joprojām turpinās. Līdz tās izskatīšanai Robinju reāls cietumsods netiks nozīmēts.

Robinju karjeru uzsāka ļoti spoži, jau 21 gada vecumā nonākot “Real” klubā, bet pēc posma Mančestrā brazīlietis pavadīja četras sezonas “AC Milan” rindās. Vēlāk uzbrucējs atgriezies arī “Santos” un “Atletico Mineiro” komandās dzimtajā Brazīlijā, kā arī aizvadīja desmit mačus Ķīnas Superlīgas klubā Guangžou “Evergrande”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par