“Santos” sociālajos tīklos aizstāv Pelē un atsakās atzīt Mesi izcilību

29/12/2020 13:15

Pēc tam, kad visa futbola pasaule apsveikusi argentīnieti Lionelu Mesi ar iespaidīgo panākumu, Brazīlijas futbola klubs “Santos” sociālajos tīklos aizstāvējis leģendāro Pelē, nevēloties atzīt Mesi rekordu.

Jau ziņots, ka Mesi nesen guva 644. vārtus kā “Barcelona” futbolists, kas kļuva par jaunu rekordu, jo neviens spēlētājs futbola vēsturē nav iesitis tik daudz golus viena kluba rindās. Viņš tādējādi laboja slavenā Pelē 643 vārtu rekordu, ko viņš savulaik iespēja “Santos” rindās.

Mesi apsveica visa futbola pasaule, tostarp pats Pelē, taču vienīgie, kas nevēlas atzīt Mesi rekordu, ir “Santos” komanda. “Pēdējo dienu laikā ir bijis daudz runu medijos par to, cik daudz vārtus Pelē iesita “Santos” rindās,” raksta brazīliešu klubs. “Ņemot vērā statistiku, Lionels Mesi ar 644 goliem kļuva par spēlētāju, kurš guvis visvairāk vārtus viena kluba rindās, neņemot vērā pārbaudes spēles.”

Tomēr “Santos” vēlas, lai pārbaudes spēlēs gūtie vārti tiktu ņemti vērā šajā ieskaitē. “Mediji ignorē kopējo gūto vārtu skaitu vienā klubā. Pelē iesita 1091 golu “Santos” rindās. Daži mediju eksperti saka, ka Pelē guva 643 vārtus oficiālos mačos, bet 448 vārtus pārbaudes spēlēs uzskata par mazāk svarīgiem. Šie 448 vārti, kurus cilvēki mēģina ignorēt, tika gūti pret tā brīža labākajiem pasaules futbola klubiem. “Club America” un “Colo Colo” katra ielaida deviņus vārtus pēc Pelē sitieniem. Viens no izcilākajiem Eiropas klubiem Milānas “Inter” saņēma astoņus vārtus no Pelē, kā arī viņš iesita pret tādiem klubiem kā “River Plate”, “Boca Juniors”, “Racing”, “Universidad de Chile”, “Real Madrid”, “Juventus”, “Lazio”, “Napoli”, “Benfica” un “Anderlecht”. Arī “Barcelona – Mesi tagadējais klubs – bija viens no Pelē upuriem, jo viņš pret Barselonu iesita četrus vārtus četrās spēlēs.”

Cilvēki sociālajos tīklos gan slavēja Mesi, gan pasmējās par “Santos”, kas nevēlas atzīt Mesi izcilību. Piemēram, argentīnieti apsveica slavenais angļu futbolists Gerijs Linekers, kurš izteicās, ka šis rekords, viņaprāt, nekad netiks pārspēts. Tāpat parādījās vairāki joki, kur futbola iesmēja to, ka “Santos” noteikti varētu atrast vēl 100 papildus vārtus, ko Pelē guvis pārbaudes mačos.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…