Sapnis par Pasaules kausu turpinās – 3×3 izlasei pusfinālā principiālais duelis pret Serbiju

04/06/2023 08:38
Nokopēts
Latvijas 3x3 basketbola izlase

 Latvijas 3×3 basketbola izlase, kuras sastāvā ir Kārlis Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars un Francis Lācis, šodien Vīnē Pasaules kausā aizvadīs pusfināla maču un cīņu par kādu no medaļām.  Latvijas izlase, kas izsēta ar 7.numuru, pusfinālā tiksies ar Serbiju, bet par otru ceļazīmi uz finālu cīnīsies ASV (2.) un Brazīlija (18.).

Pusfināli paredzēti no plkst.16.40 pēc Latvijas laika, bet cīņas par medaļām – no plkst.18.15. Spēles tiešraidē translē Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) “YouTube” kanāls.

Sestdien astotdaļfinālā latvieši ar rezultātu 19:15 uzvarēja Beļģiju (5.) un ceturtdaļfinālā ar 19:18 pārspēja Nīderlandi (4.). Tikmēr grupu turnīrā Latvija ar trīs uzvarām četros mačos ieņēma otro vietu B apakšgrupā, kur vispirms ar 17:21 zaudēja ASV (2.), bet turpinājumā uzvarēja ar 22:11 Slovēniju (15.), ar 20:18 Austriju (9.) un ar 22:9 Austrāliju (17.). Grupas uzvarētāji kvalificējās ceturtdaļfinālam, bet otrās un trešās vietas ieguvēji cīnījās astotdaļfinālā.

3×3 basketbolisti 18 piezīmju mačā izrauj uzvaru un sasniedz PK pusfinālu

Lācis šajā turnīrā aizvieto Edgaru Krūmiņu – šāds lēmums tika pieņemts pēc Ventspilī notikušās treniņnometnes, kurā piedalījās 14 kandidāti. Lai palīdzētu treniņu procesā, uz Pasaules kausu līdzi devušies arī Kārlis Apsītis un Kristaps Gludītis.

Latvijas izlases četrinieks starptautiskajos klubu komandu turnīros šogad startē, sadalīts divās komandās. Miezis un Lasmanis kopā ar diviem ķīniešu basketbolistiem pārstāv komandu “Beijing”, savukārt komandu “Rīga” turpina pārstāvēt Krūmiņš un Čavars, spēlējot kopā ar ķīnieti un serbu.

Latvijas vīriešu izlase jūnija vidū piedalīsies Eiropas spēļu turnīrā Krakovā, bet septembra sākumā – Eiropas čempionātā Jeruzalemē.  Savu līdz šim labāko rezultātu Latvijas sasniedza 2019.gadā, kad Amsterdamā izcīnīja sudraba medaļas, finālā ar 14:18 piekāpjoties ASV.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām