Saproņenko ir vienīgais kandidāts uz Latvijas Vingrošanas federācijas prezidenta amatu

Jevgēņijs Saproņenko
Jevgēņijs Saproņenko | Foto: LVF

Latvijas Vingrošanas federācijas (LVF) prezidenta amatu pretendē tikai tās līdzšinējais vadītājs , informē LVF.

Pērn no prezidenta amata tika atstādināts Jānis Čakstiņš, un līdz 2019.gada oktobrī notikušajai biedru sapulcei viņa pienākumus pildīja organizācijas ģenerālsekretāre Natālija Prokofjeva.

Šī gada septembrī valdes sēdē tika lemts, ka LVF vēlēšanu sesija šogad notiks 7.decembrī un tajā uz turpmākajiem četriem gadiem tiks vēlēts prezidents, ģenerālsekretārs, deviņi valdes locekļi, divi viceprezidenti un trīs revīzijas komisijas locekļi.

LVF galvenajiem amatiem izvirzīti tikai līdzšinējie vadītāji – prezidents Saproņenko un ģenerālsekretāre Prokofjeva.

LVF Izpildkomitejas locekļa amatiem ir izvirzītas 16 personas, tajā skaitā olimpiskais čempions Igors Vihrovs, bet uz LVF revīzijas komisijas locekļa amatiem pretendē pieci kandidāti.

Saproņenko 2004.gada vasaras olimpiskajās spēlēs izcīnīja sudraba medaļu atbalsta lēcienā. Viņš ir arī 1999.gada pasaules vicečempions šajā disciplīnā, togad izcīnot neatkarīgajai Latvijai pirmo medaļu planētas meistarsacīkstēs.

Pēdējos gados Saproņenko strādā par boksa promotieri, bet savulaik viņš astoņus gadus bija LVF viceprezidents.

LVF dibināta 1990.gadā, bet divus gadus vēlāk tā tika atzīts Starptautiskajā Vingrošanas Federācijā un Eiropas Vingrošanas Savienībā.

LVF vada un koordinē darbu visos vingrošanas veidos: sporta vingrošanā, mākslas vingrošanā, lēcienos uz batuta, sporta aerobikā un tautas vingrošanā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par