Šāričam “hat-trick” 38 minūtēs, RFS pārbrauc pāri “Metta”

01/10/2022 17:09
RFS futbolisti

Tomisalvs Šāričs sestdien “Optibet Virslīgas” 30.kārtas mačā izcēlās ar “hat-trick” un palīdzēja RFS izcīnīt graujošu uzvaru. RFS savā laukumā ar rezultātu 6:0 (3:0) uzvarēja “Metta” futbolistus.

Šāričs vispirms guva vārtus 16.minūtē, kam sekoja vēl viens precīzs sitien pēc trīs minūtēm. Tuvojoties pirmā puslaika noslēgumam, 38.minūtē viņš vēlreiz pārspēja “Metta” vārtsargu Jāni Beku, panākot 3:0. 62.minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Renārs Varslavāns, bet 73.minūtē bumbu “Metta” vārtos raidīja Ismaels Diomandē. 84.minūtē, liekot Bekam kapitulēt sesto reizi, vārtus guva Deniss Rakels. Pirmais savstarpējais mačs šosezon noslēdzās neizšķirti 1:1, bet pēc tam abas reizes uzvaru ar 3:1 izcīnīja RFS.

Savukārt dienas noslēdzošajā spēlē “Liepāja” mājās ar rezultātu 5:2 (2:0) bija pārāka pār Jūrmalas “Spartaku”. Mājinieki izvirzījās vadībā ceturtajā minūtē, kad pēc neveiksmīgas epizodes bumbu savos vārtos raidīja Jūrmalas vienības spēlētājs Adams Marhijevs, bet 32.minūtē liepājniekiem izdevās pārsvaru dubultot, precīzam esot Gotjē Mankendam.

Otrajā puslaikā pēc spēlētām piecām minūtēm 3:0 panāca Nemaņa Belakovičs, un pēc 14 minūtēm vēl vienu bumbu jūrmalnieku vārtos raidīja Dodo. 67.minūtē pirmos vārtus “Spartaka” labā guva Gaučo Leonardo, taču 88.minūtē četru vārtu pārsvaru mājiniekiem atjaunoja Eduards Tidenbergs. Kompensācijas laika pirmajā minūtē, šoreiz kļūdoties “Liepājas” komandai, Noā Lūks Toribio raidīja bumbu savos vārtos, ļaujot jūrmalniekiem panākt 2:5. Trīs iepriekšējās tikšanās reizēs šosezon divas reizes panākumu izcīnīja liepājnieki, uzvarot ar 2:0 un 3:2, bet vienu reizi mačs noslēdzās bezvārtu neizšķirti.

Turnīra tabulas galvgalī ar 29 mačos sakrātiem 70 punktiem ir “Valmiera”, 66 punkti 30 cīņās ir “Riga” futbolistiem, bet 66 punktus 30 spēlēs guvusi arī RFS. Vadošo četrinieku ar 54 punktiem 29 dueļos noslēdz “Liepāja”. Piektā ir “Auda” ar 47 punktiem, sestā – “Tukums 2000″/”Telms” komanda, kurai ir 33 punkti 30 cīņās, kamēr “Daugavpils” ar 28 punktiem ir septītā. 21 punkts ir “Metta” 30 cīņās, bet pa 18 punktiem – Jūrmalas “Spartaka” 29 spēlēs un “Super Nova” 30 cīņās.