Sarkaņa vārti papildlaikā palīdz “Mogo”/LSPA nostiprināties vadībā OHL pusfinālā

15/03/2024 22:43

Deividam Sarkanim gūstot vārtus papildlaikā, “Mogo”/LSPA komanda piektdien izcīnīja uzvaru “Optibet” Hokeja līgas (OHL) pusfināla otrajā spēlē un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-0. “Mogo”/LSPA mājās ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pārspēja “Kurbads” vienību.

Pirmie vārti tika gūti mača vidū, kad “Kurbads” pieļāva kļūdu un Reinis Mārtiņš Lejnieks panāca 1:0 mājinieku labā. 92 sekundes pirms došanās pārtraukumā Aleksandrs Galkins realizēja vairākumu, izlīdzinot rezultātu. Pamatlaikā vairs vārti netika gūti, bet papildlaikā piektajā minūtē pēc Elvisa Želubovska piespēles Sarkanis pretuzbrukumā guva mājiniekiem uzvaras vārtus. Mājinieku vārtus sargāja Linards Feldbergs, bet viesu – Arginto Milbergs.

Otrā pusfinālā “Zemgale”/LBTU ar 2-0 pārspēj “Prizmu”. Ceturtdaļfinālos “Prizma” ar 3-1 pārspēja Tallinas “Panter” un “Kurbads” ar 3-0 guva virsroku pār Hokeja skolu “Rīga”.

OHL izslēgšanas turnīrā iekļuva sešas komandas. Ceturtdaļfināls notika līdz trim uzvarām, bet pusfināls un cīņa par OHL kausu un Baltijas čempiontitulu norisināsies līdz četriem panākumiem.

2023./2024.gada sezonā Baltijas čempionātā piedalās Rīgas “Prizma”, Hokeja skola “Rīga”, Jelgavas “Zemgale”/LBTU, “Mogo”/LSPA un “Kurbads” no Latvijas, “Kaunas City”, Elektrēnu “Airwell-Energija”, Viļņas “7BET-Hockey Punks” no Lietuvas un Igaunijas klubs Tallinas “Panter”. Pērn par čempioni kļuva “Zemgale”/LBTU, kas finālā līdz četrām uzvarām ar 4-1 pieveica “Mogo”/LSPA.