Šarlotas “Hornets” no amata atstādina galveno treneri Klifordu

13/04/2018 18:27
Nokopēts

Nacionālas basketbola asociācijas (NBA) klubs Šarlotas “Hornets” no amata atstādinājis galveno treneri Stīvu Klifordu, vēsta ESPN.

Klifords piecas sezonas bija “Hornets” galvenais treneris un tajā laikā vienība divas reizes iekļuva NBA izslēgšanas spēlēs. Šajā sezonā klubs ar bilanci 36 – 46 ieņēma desmito pozīciju.

Svētdien vienība kā jauno ģenerālmenedžeri komandā pieņēma Miču Kupčaku. Īpašnieks Maikls Džordans jaunajam darbiniekam devis visas iespējas reorganizēt komandas sastāvu un trenera korpusu.

Līdz ar to, Šarlota pievienojas grupai ar komandām, kuras ir jauna trenera meklējumos. To skaitā ir Orlando “Magic”, Ņujorkas “Knicks”, Fīniksas “Suns”, Milvokī “Bucks” un Memfisas “Grizzlies”. Atstājot “Hornets”, Klifordam tagad dota iespēja pievienoties kādai no iepriekš nosauktajiem klubiem.

Pirmajos trīs Kliforda darba gados, “Hornets” divas reizes iekļuva izslēgšanas spēlēs, taču tagad jau otro gadu pēc kārtas viņiem tas nav izdevies. Klifords zināms, kā spēcīgs taktiķis, kuram ir spējas izveidot spēcīgas attiecības ar saviem spēlētājiem.

Visu zvaigžņu spēles dalībnieks Kemba Vokers nesen izteicies, ka Klifords priekš viņa bija lielisks treneris: “Viņš bija lielisks jau no pašas pirmās dienas. Viņš palīdzēja man sasniegt jaunu “līmeni”. Es viņu mīlu gan kā treneri, gan kā personu. Viņam manā karjerā bija īpaša vieta.”

Pirms “Hornets” komandas, Klifords kā galvenā trenera asistents darbojās tādās vienībā, kā “Knicks”, Hjūstonas “Rockets”, Orlando “Magic” un Losandželosas “Lakers”.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām