Sarri: Kļūšana par “Juventus” treneri ir karjeras kulminācija

Mauricio Sarri, sportazinas.com
Mauricio Sarri Foto: Shaun Botterill/Getty Images

“Juventus” galvenais treneris Mauricio Sarri savā pirmajā preses konferencē pēc apstiprināšanas amatā atcerējās par laiku Anglijā, ka arī iepazīstināja ar savu futbola filozofiju.

“Iespēja kļūt par “Juventus” treneri ir karjeras kulminācija”, atklāts bija 60 gadus vecais speciālists. Trīs gadus (trenējot “Napoli”) es domāju, kā apturēt “Juventus”, jo tā ir uzvarētāju komanda. Taču arī ar 110% atdevi tas nebija iespējams. Tagad es atdošu visus spēkus, lai klubs uzvarētu arī turpmāk”, turpināja Sarri.

Došanās uz “Chelsea” bija vēlme izaicināt sevi: “Devos ārzemēs, jo vairs nevēlējos pāriet no vienas Itālijas komandas uz citu. Pieredze premjerlīgā bija fantastiska, bet ģimenes apstākļu dēļ es atgriezos atpakaļ.”

Itāļu treneris atzina, ka ar nepacietību gaida darbu ar Krištianu Ronaldu: “Londonas “Chelsea” esmu strādājis ar dažiem laba līmeņa futbolistiem, taču trenējot Ronaldu es varēšu izdarīt vēl vienu soli savā attīstībā. Gribētos, lai arī viņš sasniedz jaunas virsotnes manā vadībā.”

Sarri pastāstīja arī par savu filozofiju: “Trenerim ir jāsaprot, kas ir tie divi trīs spēlētāji, kuri dos rezultātu, un tad vienkārši jānodrošina viņiem visus apstākļus, lai viņi varētu izpausties. Ja komanda izbauda spēli, tad to izbaudīs arī skatītāji, un tā ir laba uzvaras recepte.”

No 1990. līdz 2018. gadam Sarri trenēja dažādas Itālijas komandas, bet tad pieņēma “Chelsea” piedāvājumu. Viņa vadībā Londonas vienība finišēja trešajā vietā premjerlīgā, atpaliekot no uzvarētājas Mančestras “City” par 27 punktiem. Taču “Chelsea” triumfēja UEFA Eiropas līgā, finālā pārspējot “Arsenal” ar 4:1.

Vēl pirms pievienošanas “Juventus” Sarri izpelnījies kritiku no “Napoli” kapteiņa Lorenso Insinje, kurš teica, ka ja Sarri kļūs par “Juventus” treneri, tad tā būs nodevība.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par