Saspringtā cīņā “coluant-” izcīna trešo vietu “Optibet CS:GO Latvijas līgā”

22/08/2021 16:24
Nokopēts

Šodien ir noslēdzošā “Optibet CS:GO Latvijas līgas” diena, kad komandas sacentīsies spēlē par trešo vietu un finālā. Mačā par bronzu sacentās “coluant-” un “Agartha Esport” vienības. Šoreiz pārāka izrādījās “coluant-“, kas cīņā līdz divām uzvarām pārspēja “Agartha Esport” ar rezultātiem – 16:10 un 16:13.

Pirmais duelis sākās ar “coluant-” izvēlēto “Mirage” karti, kur teroristu lomās vispirms bija “coluant-“, bet kontrateroristu – “Agartha Esport”. Sākuma raundos komandas vienlīdzīgi apmainījās ar “killiem”, tomēr veiksmīgāka bija “Agartha Esport”, kas ceturtajā raundā haotiskā cīņā “B saitā” nodrošināja sev 4:0 vadību. Nākamajā raundā beidzot arī “coluant-” varēja atļauties “full buy” un ieguva pirmo punktu. Turpinājumā abas komandas savā starpā sadalīja pa dažiem raundiem, līdz 11.raundā “coluant-” sāka savu ceļu uz deviņiem bezatbildes raundiem, ko sekmēja ”defry” sniegums, uzvara straujā pistoļu raundā uzreiz pēc pušu maiņas un “MyLastChance” lieliska “flash” granāta, kas viņam palīdzēja likvidēt trīs pretiniekus.

18.raundā tikko taktisko pauzi izmantojusī “Agartha Esport” joprojām nespēja apturēt “coluant-“, kas noveda pie “Emis2” veiksmīga “retake” ar trīs killiem “1vs3” izšķirošā situācijā, panākot 12:7 “coluant-” labā. Nākošajos raundos gan “Agartha Esport” spēlētajiem izdevās nedaudz atgūties, kad 20.raundā viņi veiksmīgi uzstādīja bumbu, gūstot punktu pēc ilgas klusēšanas, tomēr izrāvienam nesekojot. Mača noslēdzošos raundus “coluant-” vienībai palīdzēja nokārtot “Emis2”, kurš 24.raundā atkal izšķiroši vinnēja viens pret diviem pretspēlētājiem, palīdzot savai komandai uzvarēt ar 16:10.

Otrā spēle norisinājās “Inferno” kartē, ko izvēlējās “Agartha Esport”. Mačs sākās manāmi saspringtāk par pirmo spēli un likme par trešo vietu bija jūtama. Labāk iesāka “coluant-” spēlētāji: “dans” ar labu “entry”, “MyLastChance” nošaujot divus ar “Dual Berettas” un raunda noslēgumā nodurot “field9” ar nazi. “Coluant-” panāca rezultātu 3:0, ko sekmēja “MyLastChance” veiksmīgās darbības ar “AWP”. Pēctam ilgāku laiku komandas punktus guva pārmaiņus, rezultātam kļūstot 5:5. Nākošajos raundos “Agartha Esport” līdz pirmā puslaika beigām spēja izvirzīties vadībā ar rezultātu 9:6, ko sekmēja “Akward-” būšana uz viļņa – četri “killi” 12.raundā un “clutch” viens pret divi situācijā 13.raundā.

Otrajā puslaikā “Agartha Esport” turpināja savu dominanci līdz rezultātam 13:7. Jau šķita, ka beidzot, pirmoreiz šī turnīra laikā mēs sagaidīsim trešo – izšķirošo maču, tomēr tam nepiekrita “coluant-” vienība, kas spēja veikt fantastisku atspēlēšanos no rezultāta 7:13 līdz pat mača beigām. Tas kļuva iespējams, gan “Agartha Esport” neveiksmju, piemēram, 25.raundā “field9” nezināmu iemeslu dēļ nebija nopircis labāku ieroci un bija spiests spēlēt ar “USP”, gan pašu “coluant-” spēlētāju viltības dēļ, kad 27.raundā “Emis2” spēja ielavīties no muguras un nošaut atlikušos divus “Agartha Esport” pārstāvjus. Līdz ar to šajā saspringtajā izrāvienu un atspēlēšanās mačā ar rezultātu 16:13 uzvarēja “coluant-“, izcīnot trešo vietu.

Jāatzīst, ka “coluant-” vienība demonstrēja pārliecinoši labāku komandas saspēli, lai gan varbūt savā starpā komunicēja mazāk. Komandai nebija viens izteikts līderis, bet ik pa laikam kāds no spēlētājiem spēja uzņemties iniciatīvu, palīdzot atnest uzvaru. “Agartha Esport” komandai noteikti nevajag būt sarūgtinātiem par iegūto ceturto vietu, jo tās sastāvā ir lieliski pieredzējušie spēlētāji un talantīgi jaunie spēlētāji, kam šī bija nebijusi pieredze un tas noteikti ļaus šai komandai būt veiksmīgākai nākotnē.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.73
4.66
1.52
1.61
4.58
5.47
3.51
3.82
2.11
1.23
6.75
12
4.4
3.9
1.75
4.49
3.73
1.89
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām