Šaubu izkliedēšana? Mbapē par plāniem pamest PSG paziņo arī komandas biedriem

16/02/2024 19:56
Nokopēts
Kilians Mbapē

Francijas futbola kluba Parīzes “Saint-Germain” uzbrucējs Kilians Mbapē saviem komandas biedriem paziņojis par plāniem gaidāmajā vasarā pamest klubu.

Jau vēstīts, ka vakar zvaigžņotais futbolists, kura līgums noslēgsies jūnijā, informēja PSG prezidentu Naseru Al-Kelaifi, ka vasarā viņš pametīs klubu. Šodien Mbapē pirms PSG treniņa teica uzrunu, savus plānus atklājot arī komandas biedriem. Lai gan Mbapē savu nākamo komandu vēl nav izziņojis, paredzams, ka viņš, visticamāk, pievienosies Madrides “Real”.

Šī gan nav pirmā reize, kad Mbapē un PSG sadarbība nonākusi “kraujas malā”. Pagājušās vasaras sākumā Mbapē informēja PSG, ka pēc sava pašreizējā līguma beigām 2024. gadā viņš neplāno turpināt sadarbību. Lai 25 gadus veco uzbrucēju nepazaudētu par velti, Parīzes klubs Mbapē bija izvirzījis ultimātu – pagarināt kontraktu vai arī futbolists tiks pārdots.

PSG no francūža atbildi tā arī nesagaidīja, un uzskatot, ka Mbapē jau ir vienojies par pāreju uz “Real” , sāka izskatīt piedāvājumus gan par iespējamiem transfēriem, gan futbolista izīrēšanu. Parīzes klubs izlika Mbapē pārdošanā un liedza futbolistam trenēties ar pirmo komandu, aizsūtot viņu uz tā saucamo nevajadzīgo spēlētāju treniņiem jeb pie futbolistiem, kas neietilpst kluba nākotnes plānos. Šīs sezonas sākumā PSG gan savu nostāju mainīja un atgrieza Mbapē sastāvā.

Mbapē PSG pārstāv kopš 2017. gada. 290 spēlēs visos turnīros viņš iesitis 243 golus, kļūstot par pieckārtējo Francijas čempionu. Šosezon Mbapē 31 mačā guvis 30 vārtus.

Avots: Mbapē informējis PSG prezidentu par aiziešanu

 

TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.2
1.53
1.75
3.9
4.1
22.07
2.7
3.3
2.45
1.46
4.5
4.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām