Saūda Arābijā miljonus pelnošais Ronaldu tiesājas ar “Juventus” par neizmaksāto algu

05/10/2023 18:52
Nokopēts
Krištianu Ronaldu

Viens no pasaules bagātākajiem futbolistiem Krištianu Ronaldu joprojām tiesājas ar Turīnas “Juventus” par neizmaksāto algu, vēsta “Football Italia”.

Iepriekš portugālis vērsās tiesā pret “Juventus”, jo Turīnas komanda viņam nebija izmaksājusi 19,9 miljonus eiro. Medija rīcībā esošā informācija liecina, ka futbolistam bija līgumā neierakstītā iespēja atlikt šo līdzekļu izmaksāšanu līdz brīdim, kad noslēgsies Covid-19 pandēmija.

Tiesas sēde norisinājās 4. oktobrī, taču tajā abas puses nespēja atrast kopsaucēju. Tiek sagaidīts, ka lēmums tiks pieņemts nākamo 30 dienu laikā. Klubs apgalvo, ka nekādas mutiskās vienošanās starp “Juventus” un Ronaldu nebija, līdz ar to portugālim nav tiesību piedzīt naudu no kluba. Tajā pašā laikā citi spēlētāji ar līdzīgu vienošanos jau saņēmuši viņiem apsolīto naudu.

Ronaldu Turīnā spēlēja no 2018. līdz 2021. gadam, divas reizes kļūstot par Itālijas čempionu. Pašlaik portugālis spēlē Saūda Arābijas vienībā “Al Nassr”, iepriekš tika ziņots, ka viņa alga ir 75 miljoni dolāru sezonā.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām