Šausmīga traģēdija Indonēzijā – pēc futbola spēles bojā gājuši vairāk nekā 100 cilvēki

02/10/2022 10:52
Futbola laukums

Šausmīga traģēdija notikusi Indonēzijā pēc futbola čempionāta spēles starp “Arema” un “Persebaya” (2:3), dzīvības zaudējot 174 cilvēkiem, vēsta “Reuters”.

Pēc finālsvilpes mājinieku līdzjutēji, kuri bija neapmierināti ar zaudējumu, kuplā skaitā devās uz laukumu. Policija pret viņiem pielietoja asaru gāzi, pēc kā sākās panika. Pēc oficiāliem datiem, bojā gājuši vismaz 174 cilvēki, tajā skaitā vairāki bērni, bet vēl 180 cilvēki guvuši dažādas traumas.

Tāpat tiek vēstīts, ka, lai arī “Arema” arēnas ietilpība ir 38 tūkstoši cilvēku, uz spēli ieradās par četriem tūkstošiem skatītāju vairāk.

Indonēzijas prezidents Džoko Vidodo uzsvēra, ka valsts iestādēm vajadzētu rūpīgāk pieiet drošības pasākumiem futbola mačos, kā arī izteica cerību, ka tā bijusi pēdējā futbola traģēdija valstī. Tāpat viņš aicinājis vietējo futbola federāciju apturēt čempionātu, kamēr netiks pabeigta izmeklēšana.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
07/12/2022 14:36

Ar vairākiem potenciālajiem līderiem ierindā – nosaukts Latvijas izlases sastāvs decembra turnīram

Nosaukts Latvijas hokeja izlases sastāvs decembra pārbaudes turnīram Slovākijā, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF). Latvijas hokeja izlase no 16. līdz 17. decembrim Bratislavā piedalīsies trīs komandu kausa izcīņā. Harija Vītoliņa…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām