Sautgeits Anglijas futbola izlasi vadīs vēl četrus gadus

REUTERS/Lee Smith

Anglijas futbola izlases galvenais treneris Gerets Sautgeits pagarinājis līgumu ar valstsvienību līdz 2022. gadam.

Kā vēsta Anglijas Futbola asociācija (FA), līgums pagarināts ne tikai ar Sautgeitu, bet arī ar viņa asistentu Stīvu Holandu.

Neoficiāla informācija liecina, ka Sautgeits ik gadu līdz līguma beigām saņems 3,9 miljonu dolāru (aptuveni 3,5 miljoni eiro) lielu algu.

Galvenais treneris Anglijas izlasi vadīs līdz pat nākamajai Pasaules kausa izcīņai, kas 2022. gadā notiks Katarā. Tāpat Sautgeits būs izlases stūres gaidāmajā Eiropās čempionātā, kas 2020. gadā norisināsies 12 dažādās Eiropas valstīs.

48 gadus vecais Sautgeits pirms diviem gadiem bija apstiprināts kā galvenā trenera pienākumu izpildītājs, nomainot amatu zaudējušo Semu Elerdaisu, kurš tobrīd bija iekļuvis skandālos.

27 maču laikā Sautgeits ar Anglijas izlasi izcīnījis 14 uzvaras un piedzīvojis sešus zaudējumus. Aizvadītajā Pasaules kausa izcīņā Krievijā Anglijas izlase ierindojās ceturtajā vietā.

Pirms stāšanās pie Anglijas izlases stūres viņš trīs gadus bija šīs valsts U-21 valstsvienības stūrmanis, bet iepriekš trenera karjeru uzsāka “Middlesbrough” vienībā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par