Sautgeits: Izlase nav klubs, kurā vari vienkārši nopirkt spēlētājus

Anglijas futbola izlase, Sportazinas.com
Foto: AFP/LETA

Jau vēstījām, ka Pasaules kausa finālturnīrā bronzas medaļas izcīnīja Beļģijas izlase, kas ar 2:0 pieveica Anglijas futbolistus. Pēc dueļa komentārus izteica abu izlašu galvenie treneri.

“Mēs cīnījāmies katrā turnīra spēlē. Noslēgt turnīru ceturtajā vietā ir daudz augstāk, kā mēs gaidījām. Milzīgas uzslavas mūsu puišiem. Skatoties uz Beļģijas izlases rezultātiem pēdējo divu gadu laikā, varu teikt, ka viņi savā panākumu virsotnē. Bet mēs savai virsotnei neesam pat tuvumā,” Anglijas izlases nākotni iezīmēja Garets Sautgeits.

47 gadus vecais speciālists līdzjutējiem atgādināja izlases problēmas: ”Mēs centāmies sabalansēt sastāvu ar spēlētājiem, kuri bija mūsu rīcībā. Tas nav klubu , kurā vari nopirkt vajadzīgo futbolistu. Mēs no Anglijas izlases nevarējām prasīt vairāk.

Tikmēr Roberto Martines uzsvēra, ka Beļģijas izlase pelnīti tikusi pie bronzas. “Šie spēlētāji to ir pelnījuši, jo talants tevi vienmēr kaut kur aizvedīs. Šajā Pasaules kausa finālturnīrā redzējām, ka spēlētāji vairs tik ļoti nevēlējās paļauties uz individuālo talantu, bet uz komandu, kas var sasniegt rezutlātus. Viņi vēlējās padarīt savu valsti lepnu.

“Jau no paša sākuma demonstrējām labu sniegumu. Anglija ir labākā standartsituāciju izpildītāja, tāpēc mums ļoti tam bija jāpievērš uzmanība. Tas, ka neielaidām vārtus, ir liels koncentrēšanās, talanta un cīņas nopelns. Tas, kā mēs finālturnīrā guvām vārtus, runā pats par sevi. 10 dažādi spēlētāji. Tas, manuprāt, ir Pasaules kausa rekords,” komandas vienotību izcēla bijušais Liverpūles ”Everton” treneris. Beļģijas izlase pirmo reizi vēsturē tika pie PK bronzas.

Savukārt bijušais Mančestras ”United” spēlētājs Rojs Kīns kritizēja Anglijas aizsardzību:  “Mēs visu laiku runājam par to, cik Anglija ir ļoti radoša uzbrukumā, bet viņiem daudz labāk jāaizsargājas. Lī sacīja, ka nevaram būt pārāk kritiski, bet es gan varu. Džounsa aizsardzība šodien bija zem katras kritikas. Mums trūkst augstākās raudzes aizsargu. Rouzss un Džounss spēlē augsta līmeņa klubos un ar lieliskiem treneriem, bet tik un tā turpina pieļauj rupjas kļūdas.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par